Magdalena

Magdalena to kobieta obowiązkowa, sumienna i odpowiedzialna.
>

Maja

Maja jest sumienna, systematyczna i konsekwentna w działaniu. Poza tym jest ambitna, tak więc jej życie jest pasmem nieustających mniejszych i większych sukcesów.

>

Malwina

Malwina to kobieta bardzo uprzejma, życzliwa i pozytywnie nastawiona do świata i do ludzi. Umie korzystać z życia, lubi spędzać czas w gronie przyjaciół i na zabawie.

>

Małgorzata

Małgorzata jest bardzo kobieca, zrównoważona, spokojna, bez problemu dostosowuje się do otoczenia i żyje w zgodzie i harmonii z naturą. Czasem jednak miewa huśtawki nastrojów.

>

Marcelina

Marcelina to kobieta pełna wdzięku, o dużym temperamencie i lubiąca błyszczeć w towarzystwie. Jest bardzo uparta i sprytna, dzięki czemu zawsze osiąga to czego chce.

>

Marcjanna

Marcjanna to kobieta wrażliwa, silnie odczuwająca wszystko, co dzieje się dookoła niej, ale nie obrażalska. Jest rozsądna, twardo stąpa po ziemi i nie da sobie dmuchać w przysłowiową kaszę.

>

Maria

Maria jest spokojna i ma konserwatywne poglądy na życie. Cechuje ją doskonałość i mistrzostwo w tym, co robi.

>

Marianna

Marianna to kobieta pewna siebie, zdecydowana, samodzielna i niezależna. Nie ma łatwego charakteru. Zawsze musi dominować, nigdy nie słucha rad innych.

>

Mariola

Mariola jest bardzo samodzielna, wszystko chce robić sama i nie lubi pomocy innych, nawet jeśli ma kłopot. Ma w sobie ogromną życiową siłę, energię i entuzjazm.

>

Marlena

Marlena to kobieta pomysłowa, zdolna, gadatliwa, ale też bardzo wrażliwa i romantyczna. Jest pełna gracji oraz elegancji.

>

Strony