Ida

Ida to osoba ambitna, autorytatywna i wyrachowana. Wyróżnia się dużym opanowaniem i statecznością. Dzięki tym cechom potrafi zachować zimną krew w każdej sytuacji.

>

Iga

Iga to kobieta o płomiennym sercu, z temperamentem, żarem myśli i uczuć, gotowa do największych poświęceń. Jest sprawiedliwa, ambitna i stała w swoich przekonaniach.

>

Ilona

Ilona to osoba bardzo wrażliwa i szlachetna. Jest towarzyska i pogodna. To kobieta z klasą, która zawsze wie jak się zachować. Ma romantyczną duszę i cecha ta w wydatny sposób wpływa na jej życie.

>

Inga

Inga jest osobą bardzo realistycznie i racjonalnie nastawioną do świata. Jest bardzo uporządkowana, chętnie pomaga ludziom i zawsze rzetelnie wykonuje swoją pracę.

>

Irena

Irena to kobieta pogodna, gospodarna, wrażliwa, kochająca rodzinę i szanująca dom. Poza tym jest szczera i prawdomówna, dlatego nie cierpli obłudy i fałszu.

>

Irmina

Irmina to kobieta o konserwatywnych poglądach i wielka patriotka, która w takim duchu wychowuje swoje dzieci. Lubi pracować i poświęcać się dla innych, ale tylko w słusznej sprawie.

>

Iwona

Iwona to osoba pełna życia, bardzo spontaniczna i żywiołowa. Jest odporna i nie załamuje się byle niepowodzeniem. Bez problemu przystosowuje się do nowych warunków i jest bardzo aktywna życiowo.

>

Izabela

Izabela jest tolerancyjna, lubi swobodę działania i nieskrępowanie. Jest dobrą dyplomatką, posiada analityczny umysł i łatwo przystosowuje się do danej sytuacji.

>