Balbina

Balbina to osoba pracowita i ambitna. Jest urodzonym przywódcą, doskonale zna ludzkie ułomności, wady oraz zalety. Kobieta o tym imieniu posiada barwną osobowość.

>

Barbara

Barbara ma ciekawą osobowość. Jest uczuciowa, spokojna, do perfekcji szlachetna i czuła na ludzką krzywdę, dlatego chętnie pomaga innym.

>

Beata

Beata to osoba szlachetna, stateczna i odpowiedzialna. Posiada w sobie dużo wdzięku, jest miła, łagodna i lubiana. Bardziej ceni sobie zgodę i spokój niż przepychanki.

>

Berenika

Berenika to osoba dobra, zaradna i godna zaufania. Jest dobrym przykładem na to, jak radzić sobie w życiu. Berenika to altruistka o wielkim sercu, która czuje się spełniona, pomagając innym.

>

Bernadeta

Bernadetta to osoba łagodna i cierpliwa, a jednocześnie posiadająca silny i nieugięty charakter. Potrafi walczyć o swoje marzenia.

>

Blanka

Blanka to kobieta bardzo wrażliwa i uczuciowa. Posiada wrodzony zmysł poezji, piękna i elegancji, lubi błyszczeć i kupować nowe stroje.

>

Bogumiła

Bogumiła to kobieta pewna siebie, obrotna i niezależna, łatwo przystosowuje się do otoczenia. Z natury jest radosna, sympatyczna i spokojna.

>

Bogusława

Bogusława to osoba szczera, ambitna i pracowita. Posiada wrażliwą naturę oraz bardzo rozwinięte uczucie altruizmu. Lubi towarzystwo, które starannie dobiera.

>

Bożena

Bożena to kobieta samodzielna, która nigdy nie załamuje się niepowodzeniami. Kiedy znajdzie się w trudnej sytuacji, potrafi sama sobie świetnie poradzić.

>

Brygida

Brygida to kobieta szybka w działaniu, bystra i stanowcza. Najczęściej wybiera pracę w biznesie, modzie lub sztuce. Lubi błyszczeć w towarzystwie, a bywanie na imprezach to jej ulubiona rozrywka.

>