Jadwiga

Jadwiga to kobieta o wielu zaletach. Jest rodzinna, lojalna wobec przyjaciół, znajomych i przełożonych. Jest wrażliwa, szlachetna, ale i stanowcza.

>

Jagoda

Jagoda to kobieta energiczna, temperamentna i pełna optymizmu. Przebojem idzie przez świat, niczego się nie boi ani przed niczym się nie uchyla.

>

Janina

Janina to kobieta dziwna, trudna i skomplikowana. Jest egoistyczna i wyrachowana w postępowaniu, choć ciągle powtarza, że jest pełna poświęceń dla innych. Jest inteligentna i jest dobrym doradcą.

>

Joanna

Joanna jest indywidualistką, lubi i umie przewodzić innymi. Jest energiczna i jest dobrym organizatorem. Zawsze chce być w centrum zainteresowania, lubi błyszczeć.

>

Jolanta

Jolanta to kobieta bystra, opanowana, która dobrze radzi sobie w każdej sytuacji. Jest bardzo kobieca, elegancka i kokieteryjna. Lubi dbać o swój wygląd. Dba także o rozwój swoich umiejętności.

>

Józefa

Józefa to kobieta wrażliwa, uczuciowa i obdarzona wielką inuicją. Jest bystrym obserwatorem, dobrze orientującym się w każdej sytuacji.

>

Judyta

Judyta to osoba niezależna, lubiąca swobodę myśli i samotność.

>

Julia

Julia to osoba dobra, miła, kulturalna i zwykle uczona. Często odnosi sukcesy zawodowe, artystyczne, potrafi prowadzić wielkie interesy. Może robić wrażenie osoby żądnej władzy.

>

Julianna

Julianna to kobieta dość ekscentryczna i nie zawsze można za nią nadążyć. Ma w sobie mnóstwo energii i nie cierpi nudy, dlatego ciężko ją zastać siedzącą bezczynnie.

>

Julita

Julita to kobieta, która bardzo dobrze wywiązuje się z obowiązków zawodowych oraz doskonale pełni rolę pani domu.

>

Strony