Maciej

Maciej to człowiek zrównoważony, spokojny, zawsze zachowuje zdrowy rozsądek i nigdy nie wpada w gniew.

>

Makary

Makary to człowiek bardzo serdeczny, którego nie da się nie lubić. Jest wesoły, przyjazny, zadowolony z życia i nie zdarza się, żeby na coś narzekał, ponieważ cieszy się z tego co ma.

>

Maksym

Maksym to człowiek łagodny, spokojny, życzliwy i pozytywnie nastawiony do ludzi i do świata. Nie interesują go plotki ani konflikty.

>

Maksymilian

Maksymilian to człowiek, który ma w życiu bardzo dużo szczęścia. Wszystko układa mu się po jego myśli.

>

Marcel

Marcel to człowiek konfliktowy, zawsze gotów do zwady. Jest też bardzo uparty, zawsze musi postawić na swoim oraz mieć ostatnie słowo.

>

Marcin

Marcin to człowiek bardzo kreatywny i twórczy. Ma także duże zdolności organizatorskie oraz sporą charyzmę, dlatego ma szansę porwać za sobą tłumy.

>

Marek

Marek to mężczyzna ambitny, pracowity, sumienny, rzetelny i odpowiedzialny. Doskonale wywiązuje się ze swoich obowiązków, dlatego jest doceniany w pracy i przeważnie szybko awansuje.

>

Marian

Marian to człowiek bardzo pracowity i obowiązkowy. Poza tym jest koleżeński i pozytywnie nastawiony do wszystkich ludzi. Ma swoje zasady, których zawsze się trzyma.

>

Mariusz

Mariusz to człowiek pracowity, zaradny i przeważnie bardzo dobrze wykształcony. Nierzadko osiąga sławę i duże pieniądze, a jego zawód czesto związany jest z dalekimi podróżami.

>

Mateusz

Mateusz to człowiek odpowiedzialny i bardzo obowiązkowy. Jest sprawiedliwy, szczery, bardzo uczciwy i zawsze postępuje zgodnie z normami etycznymi.

>

Strony