Edyta

Edyta to kobieta obdarzona szczęściem, dobrobytem i pomyślnością. Jest pewna siebie, obowiązkowa i dobrze zorganizowana. Potrafi kierować swoim życiem.

>

Eleonora

Eleonora to kobieta o silnej osobowości, posiada wrodzone zdolności organizacyjne i kierownicze, ma stały charakter i silną wolę. Ceni wolność myśli, sumienia i działania, nie znosi sprzeciwu.

>

Eliza

Eliza jest ponadprzeciętnie inteligentna i ambitna. To kobieta tajemnicza, sprytna i bardzo zaradna, umiejąca wspaniale przystosować się do każdej sytuacji.

>

Elwira

Elwira czuje się "inna niż wszyscy"; jest przekonana o niezwykłości swojego losu, dlatego często wyrusza w daleki świat na jego poszukiwanie.

>

Elżbieta

Elżbieta to kobieta, która czuje w sobie wewnętrzną siłę, szczególne powołanie czy też życiową misję do spełnienia.

>

Emilia

Emilia to kobieta wrażliwa, uparta, odważna i pełna temperamentu. Bywa bardzo niespokojna i porywcza, nie potrafi się nudzić i nie cierpi rutyny. Nie może żyć bez zmian i dalekich podróży.

>

Estera

Estera jest wrażliwa, ambitna i obrotna. Poza tym jest pewna siebie i swoich poczynań.
>

Eugenia

Eugenia to osoba dobra, szlachetna, wzniosła i wielkoduszna. Jest uczynna i lubi pomagać innym. Kobieta o tym imieniu jest bardzo zaradna i ma niezwykle pragmatyczne podejście do życia.

>

Euzebia

Euzebia jest osobą łagodną, zaradną, energiczną, ambitną i przebojową. Jest indywidualistką i ma zadatki na lidera. Często dochodzi w karierze dalej niż inni. W pracy ceni zasady moralne.

>

Ewa

Ewa to osoba rozsądna, uparta, inteligentna i bardzo energiczna. Te cechy sprawiają, że często osiąga duże sukcesy zawodowe.

>

Strony