Ada

Ada to osoba delikatna, subtelna, kulturalna, powabna, kochająca piękno i przyrodę. Lubi się uczyć, gromadzi naukowe książki, a zwłaszcza filozoficzne.
>

Adela

Adela to osoba energiczna, temperamentna, uwielbiająca ruch, przygody i sport. Poza tym jest wszechstronna i ma krytyczny umysł.

>

Adrianna

Adrianna to osoba o bardzo twardym charakterze. Jest odważna, silna, uparta i zawsze walczy o swoje. Ponadto jest rozsądna i jest w stanie zachować zimną krew w każdej sytuacji.

>

Agata

Agata to kobieta szlachetna, dobra i bezinteresowna, gotowa do bezinteresownego niesienia pomocy ludziom nawet zupełnie nieznajomych.
>

Agnieszka

Agnieszka jest osobą wrażliwą, spokojną, obowiązkową i bardzo odpowiedzialną. Można powierzyć jej najtrudniejsze zadanie i mieć pewność, że nie spocznie, dopóki tego nie skończy.

>

Aldona

Aldona to kobieta dumna, władcza i niezależna. Woli stracić, niż ustąpić. Poza tym jest ambitna, odważna, zasadnicza i energiczna.

>

Aleksandra

Aleksandra to osoba niezależna, ambitna, nastawiona w życiu na rozwój i osiągnięcia. Posiada zdolności kierownicze i jest bardzo pomysłowa.

>

Alicja

Alicja to osoba twardo stąpajaca po ziemi, zaradna życiowo, systematyczna i obowiązkowa.

>

Alina

Alina to osoba łagodna, subtelna i wrażliwa. Z natury szczera, widząca świat w jasnych barwach i towarzyska.

>

Amelia

Amelia to osoba wrażliwa i subtelna, a jednocześnie pewna siebie. Posiada wielką godność osobistą. W kontaktach międzyludzkich liczy się dla niej szczerość i sprawiedliwość.

>

Strony