Laura

Laura to osoba wszechstronnie wykształcona, która lubi przez całe życie pogłębiać swoją wiedzę. W życiu jest krytyczna, a do wszystkiego podchodzi z dużą rezerwą.

>

Lena

Lena jest bardzo kobieca. Jest pobudliwa, niespokojna, ale i zdecydowana. Ponadto jest przebojowa i odważna.

>

Leokadia

Leokadia to kobieta konserwatywna w swoich poglądach, oddana domowi i rodzinie. Lubi pochwały i podziw innych. Lubi rządzić, ale sama nie cierpi gdy ktoś jej rozkazuje.

>

Lidia

Lidia to kobieta często uzdolniona artystycznie, ma dar do komponowania muzyki. Jest bardzo pracowita, jest wrażliwa na rytmy i kolory.

>

Liliana

Lilianna to kobieta bardzo ambitna i aby zrealizować swoje wygórowane aspiracje nieraz dąży do celu po przysłowiowych trupach.

>

Lucyna

Lucyna to kobieta wierna swoim zasadom. Wie dokładnie co chce i nie traci czasu na wątpliwości i rozterki. Posiada dużą wiedzę, jest rozsądna i opanowana.

>

Ludmiła

Ludmiła to kobieta, która wyróżnia się w otoczeniu. Jest bowiem bardzo uczuciowa, bezinteresowna i chętna do niesienia pomocy.

>

Ludwika

Ludwika to kobieta zasadnicza, energiczna, pracowita i nieznosząca obłudy. Jest także nerwowa, pobudliwa i nietolerancyjna. Posiada do przesady krytyczny umysł i łatwo można ją zdenerwować.

>

Luiza

Luiza to kobieta pełna sprzeczności. Z jednej strony jest bardzo spokojna, nigdy nie angażuje się w żadne konflikty i woli raczej ustąpić tracąc, niż się z kimś kłócić.

>

Lukrecja

Lukrecja to kobieta piękna, bardzo kobieca i zadbana. Przykłada dużą wagę do wyglądu zewnętrznego, zawsze jest ładnie ubrana i umalowana.

>