Cześć :-)

Witam Cię serdecznie w przyjaznym miejscu dla rodziców małych dzieci.

Osesek.pl  jest to moje wychuchane i wypielęgnowane "dziecko",  w sieci od 2007 roku. Iskrą do jego stworzenia była pasja do gotowania i fascynacja rozwojem małego dziecka. Do współpracy zapraszam ekspertów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. 

Nie ważne czy rodziłaś naturalnie czy przez CC, nie ważne czy karmisz piersią czy butelką, nie ważne czy wozisz w wózku czy nosisz w chuście - Ważne jak kochasz i wychowujesz swoje dziecko.  Najważniejszy dla rozwoju szczęśliwego dziecka jest kochający rodzic lub opiekun otaczający dziecko miłością i zrozumieniem, pokazujący i tłumaczący mu zasady i zawiłości świata. Żadna zabawka, żaden smakołyk, żadne zajęcia dodatkowe nie zastąpią małemu dziecku kontaktu z kochającym opiekunem. 

Wiem, że początki macierzyństwa bywają trudne, czasem wręcz przytłaczające, bo niemowlęta bywają różne. Mam nadzieję, że w publikowanych na osesku treściach znajdziesz pomoc i wsparcie.

na osesek.pl promuję naturalne, mądre i spokojne rodzicielstwo bez przemocy fizycznej i psychicznej. Naturalne, czyli zgodne z rozwojem naszego dziecka. Naturalne, czyli pełne miłości i zrozumienia. Dzieci nosimy na rękach przytulamy, całujemy i traktujemy jak pępek świata nie zapominając o uczeniu zasad, szacunku do innych i do siebie
na osesek.pl promuję karmienie piersią, ale nie jestem "laktacyjną terrorystką"
na osesek.pl promuję racjonalne odżywianie dzieci i zdrowy styl życia
na osesek.pl znajdziesz dobre porady, tworzone przy wsparciu ekspertów

pozdrawiam serdecznie 

Sylwia :-)


CZYTELNIKU. Chcesz podzielić się swoim doświadczeniem, radością, wyrazić opinię albo podzielić pomysłem, a może po prostu chcesz napisać i życzyć miłego dnia, pisz na osesek@osesek.pl

EKSPERCIE. Chcesz nawiązać współpracę i dzielić się swoją wiedzą z rodzicami, zapraszam do kontaktu osesek@osesek.pl

REKLAMODAWCO. Chcesz wspomóc rozwój serwisu i nawiązać współpracę reklamową? Więcej informacji znajdziesz tu: reklama na osesek.pl

 

UWAGA

Treści dodane przez użytkowników np. w komentarzach, które są wulgarne, obraźliwe, łamiące prawo lub subiektywnie uznane za spam są usuwane.

Wszelkie porady i artykuły zawarte na stronach osesek.pl służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy ciąży, macierzyństwa i małego dziecka muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Wprowadzanie w życie porad zawartych w portalu następuje na własną odpowiedzialność.

© Wszelkie prawa do zawartości portalu są zastrzeżone, co oznacza, że kopiowanie treści w jakiejkolwiek formie jest łamaniem prawa. Zastrzeżenie praw obejmuje zarówno zawartość strony, jej elementy tekstowe jak i graficzne poszczególnych podstron portalu.

® Znak towarowy osesek.pl jest zarejestrowanym znakiem towarowym w Urzędzie Patentowym i jest prawnie chroniony.