czy mogę wyjść z domu gdy niemowlę śpi

Czy mogę wyjść z domu kiedy niemowlę śpi?

Po kawę, bułkę tartą, mleko albo ziemniaki. Tylko do sklepu obok, tylko na dosłownie 5 minut. Pozostawienie w domu śpiącego niemowlęcia i udanie się na błyskawiczne zakupy nie jest wcale tak rzadką praktyką. Jeśli i ty tak robisz, to istnieje szansa, że po lekturze naszego artykułu już więcej tego nie powtórzysz.

jak organizować codzienność z dzieckiem

Jak sprawnie zorganizować codzienność z dziećmi?

Istnieją trzy wyznaczniki tego, że nie radzisz sobie z organizacją codzienności z dziećmi. Pierwszy – ciągle jesteś bardzo zmęczona. Drugi – stale masz do zrobienia mnóstwo rzeczy i poczucie, że niczego nie doprowadzasz do końca. Trzeci – czujesz się złą mamą. Bo nie masz czasu na zabawę, bo spodenki prasujesz o 6 rano, bo ciągle się denerwujesz. Znasz to? Zatem czas na małe zmiany.

niemowlę nie chce się kąpać

Sposób na niemowlę, które nie lubi się kąpać. Czyli jak zakończyłam płacz przy kąpieli.

Podobno dzieci uwielbiają się kąpać. Już od pierwszych dni. I jeśli wierzyć w opowieści innych rodziców, to przeciętne niemowlę piszczy z radości, kiedy nóżkami może rozbryzgać wodę w wanience. Piszę „jeśli wierzyć”, bo właściwie nic innego, niż wiara, swego czasu mi nie zostawało. W kwestii miłości do kąpieli moje dziecko było absolutnym wyjątkiem.

optymalizacja domowego budżetu

Optymalizacja domowego budżetu, czyli kilka sprawdzonych sposobów jak lepiej zarządzać pieniędzmi

Nie wychodzicie zbyt często do kina czy restauracji, nie kupujesz sobie codziennie nowych ubrań, na ostatnich wakacjach byliście trzy lata temu, a mimo to i tak masz problemy z dopięciem domowego budżetu? Jeśli tak i do tego masz wrażenie, że pieniądze przepływają ci przez palce, to najwyższy czas na optymalizację domowego budżetu. Oto kilka sposobów, które pomogą ci odzyskać panowanie nad finansami.

Strony