Sabina

Sabina to kobieta inteligentna i wykształcona. Poza tym jest ambitna i pracowita, dlatego często osiąga sukcesy zawodowe.

>

Salomea

Salomea to kobieta bardzo towarzyska, energiczna, zaradna i gospodarna. Dba o dom, męża i dzieci. Jest urodzoną dyplomatką, tak więc z każdym potrafi się dogadać.

>

Sandra

Sandra to kobieta niezwykle kreatywna, a nierzadko również utalentowana artystycznie. Ma głowę pełną pomysłów i nigdy się nie nudzi.

>

Sława

Sława to kobieta prawa, dumna i szlachetna. Poza tym jest przeważnie aktywna życiowo, skora do pracy i bardzo wytrwała w dążeniu do celu.

>

Sławomira

Sławomira to kobieta żądna władzy, o wielkim umyśle i dobry psycholog. Nie przejmuje się rzeczami, na które nie ma wpływu, i potrafi cieszyć się drobiazgami.

>

Stanisława

Stanisława to kobieta, która traktuje życie poważnie, jest zapobiegliwa i zawsze można polegać na jej zdrowym rozsądku.

>

Stefania

Stefania to kobieta bardzo aktywna i żywotna, co powoduje że wszędzie jej pełno. Lubi ludzi, jest bardzo towarzyska i ma duże grono znajomych.

>

Sylwia

Sylwia wyróżnia się niebywałą konsekwencją w realizacji wszystkich swoich celów. Bardzo poważnie podchodzi do swoich obowiązków, dlatego zawsze można na niej polegać.

>