Gabriela

Gabriela to kobieta enrgiczna i pełna entuzjazmu. To urodzona optymistka, która swoją radością do życia zaraża wszystkich ludzi wokół siebie. Poza tym jest po prostu dobra, wrażliwa i szlachetna.

>

Gaja

Gaja to kobieta o dobrym sercu, wrażliwa i pełna współczucia dla potrzebujących. Zawsze każdego pocieszy i gotowa jest każdemu pomóc, nawet swoim kosztem.

>

Genowefa

Genowefa to kobieta szlachetna i dystyngowana. Poza tym jest bardzo przebojowa, niezależna i pewna siebie. Z wielką determinacją dąży do osiągnięcia wyznaczonego przez siebie celu.

>

Gertruda

Gertruda to kobieta odważna, wojownicza, nieugięta w dążeniu do celu i żądna władzy. Ma swoje zdanie i nie liczy się z tym, czy wygłaszane przez nią poglądy odpowiadają innym.

>

Gloria

Gloria to kobieta dumna i nieprzejednana, choć sprawia wrażenie eterycznej i wrażliwej. Jest wygadana i pewna siebie.

>

Gracja

Gracja to kobieta uparta, która zawsze dąży do wyznaczonego przez siebie celu. Swoim wdziękiem i miłą powierzchownością zwraca na siebie uwagę płci przeciwnej.

>

Grażyna

Grażyna to kobieta miła, pogodna, wesoła, o życzliwym usposobieniu. Jest rozsądna i zaradna życiowo. Przestrzega zasad, jest obowiązkowa, odpowiedzialna i nieugięta w dążeniu do celu.

>