Lech

Lech to mężczyzna dobry, kulturalny, stateczny, inteligentny i przeważnie dobrze wykształcony.

>

Leon

Leon to mężczyzna zdecydowany, stanowczy i odważny. Zawsze wie czego chce od życia, bez problemu podejmuje ważne decyzje i nie zraża się niepowodzeniami.

>

Leonard

Leonard to mężczyzna łatwy we współżyciu i powszechnie lubiany. Bardzo szybko nawiązuje kontakty z ludźmi, ponieważ jest wygadany i ma duże poczucie humoru.

>

Leonid

Leonid to mężczyzna zapatrzony w siebie, który jedyne co widzi to czubek własnego nosa. Jest wielkim egoistą, nie obchodzą go inni ludzi ani ich uczucia.

>

Leopold

Leopold to mężczyzna o skomplikowanym charakterze. Jest ambitny, dumny i bardzo zależy mu na tym, żeby przypodobać się swojemu otoczeniu. Jest też bardzo pewny siebie i nie ma żadnych kompleksów.

>

Leszek

Leszek to człowiek dobry, porządny, kulturalny, słowny i sprawiedliwy. Poza tym jest zaradny, pracowity, inteligentny i przeważnie dobrze wykształcony.

>

Lucjan

Lucjan to człowiek dokładny, solidny, sumienny i sprawiedliwy, na którym zawsze można polegać. Jest bardzo inteligentny i posiada wrodzoną mądrość życiową.

>

Ludwik

Ludwik to człowiek bardzo szlachetny, pomocny, koleżeński i pozytywnie nastawiony do ludzi. Jest bardzo zaradny i jest dobrym organizatorem.

>