Jacek

Jacek to mężczyzna, który ma predyspozycje by zostać nieprzeciętną osobowością, ponieważ jest pewny siebie, niezależny i energiczny.

>

Jakub

Jakub to człowiek wyróżniający się inteligencją, wysoką kulturą osobistą, łagodnym obejściem i nienagannym wyglądem.

>

Jan

Jan to człowiek dobry, sprawiedliwy, pracowity, szanujący ludzi, obyczaje i kulturę. Jest wyjątkowo inteligentny. Potrafi naraz robić wiele rzeczy i każdą rzecz wykonuje dobrze.

>

Janusz

Janusz to mężczyzna bardzo zaradny życiowo, odważny, energiczny i pełen temperamentu. Jest bardzo ambitny, a dobrobyt materialny jest dla niego bardzo ważny.

>

Jaromir

Jaromir to mężczyzna dobry i zaradny, który chętnie pomaga innym. Zazwyczaj chętnie się uczy, zdobywa wykształcenie, a przez to często dochodzi do wysokiego stanowiska w zawodzie.

>

Jarosław

Jarosław to człowiek silny, zdecydowany i niezależny. Niestety ma trudny charakter, ponieważ jest bardzo zazdrosny, podejrzliwy i żle nastawiony do wszystkiego, co nie wyszło od niego samego.

>

Jerzy

Jerzy to człowiek bardzo uczciwy i sprawiedliwy. Zawsze postępuje zgodnie ze swoimi zasadami i chętnie pomaga słabszym. Mężczyzna o tym imieniu jest też zaradny i zapobiegliwy.

>

Jonatan

Jonatan to człowiek dojrzały, wiodący przeważnie bardzo normalne i nieskomplikowane życie. Jest pewny siebie, a nieraz nawet zuchwały, co często wychodzi mu na dobre.

>

Józef

Józef to mężczyzna, który posiada bardzo rozbudowaną intuicję i nieprzeciętną przenikliwość. Dzięki temu ma zawsze przewagę nad wrogiem i potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji.

>

Julian

Julian to człowiek szlachetny i bardzo pracowity. Najważniejsze jest dla niego dobre wykształcenie, dlatego często przez większą część swojego życia uczy się, nawet gdy już nie musi.

>

Strony