Edmund

Edmund to człowiek inteligentny, mądry i bardzo pracowity. W pracy jest niezmordowany i szczerze zaangażowany w to, co robi, dlatego jest doceniany przez swoich położonych.

>

Edward

Edward to człowiek inteligentny, rozważny, stateczny, prostolinijny, prawdomówny i szczery. Swym charakterem jedna sobie ludzi, nieraz wpływa na rozładowanie sporów i łagodzi konflikty.

>

Emanuel

Emanuel to mężczyzna pracowity i solidny w tym co robi. Jest człowiekiem zaradnym, który potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji.

>

Emil

Emil to człowiek wrażliwy, odważny i pełen temperamentu. Ogólnie rzec mówiąc posiada bardzo niespokojny charakter. Jest też ambitny, bardzo zaradny i obrotny.

>

Emilian

Emilian to człowiek pewny siebie i lubiący być zawsze w centrum wydarzeń. Jeśli się nie sprzeciwia, to przynajmniej zawsze musi mieć coś do powiedzenia.
>

Erazm

Erazm to mężczyzna o wielkich ideach, pracowity i skrupulatny. Wszystko, co osiągnął zawdzięcza ciężkiej i uczciwej pracy. Świetnie sprawdza się w roli kierownika.

>

Ernest

Ernest to człowiek bardzo oryginalny, zdolny do różnych wyczynów. Dobrze sprawdzi się jako kupiec czy lekarz, ale może zostać nawet odkrywcą czy wynalazcą.

>

Eryk

Eryk to mężczyzna skomplikowany, trudny we współżyciu, pobudliwy i mało odporny na opinie o nim. Miewa huśtawki nastrojów, bywa bardzo impulsywny, nieprzewidywalny, a nawet szalony.

>

Eugeniusz

Eugeniusz to mężczyzna energiczny i wielkoduszny. Ma wielkie marzenia i ideały, a w codziennym życiu tęskni za czymś wielkim.

>