Bartłomiej

Bartłomiej to mężczyzna o ponadprzeciętnej inteligencji i bardzo przedsiębiorczy.

>

Bartosz

Bartosz to człowiek niebanalny, posiadający niezwykle cechy charakteru, za które jest powszechnie podziwiany i szanowany. Przede wszystkim jest bardzo szczery i szlachetny.

>

Benedykt

Benedykt to człowiek spokojny, skryty i lubiący samotność. Ma ciekawe zainteresowania, co sprawia że jest człowiekiem oryginalnym.

>

Bernard

Bernard to człowiek ogromnie uparty, silny psychicznie i odporny na przeciwności losu. Jest też spokojny, ale i zdecydowany.

>

Błażej

Błażej to mężczyzna zazwyczaj bardzo gadatliwy. Zawsze mówi to, co myśli i nie przejmuje się, że słowami kogoś zrani. Sam zaś źle znosi krytykę i niepowodzenia.

>

Bogdan

Bogdan to mężczyzna o zrównoważonym charakterze, bardzo subtelny, dobry, bezinteresowny, pomocny i uczciwy. Nie da się go nie lubić. Ma duże poczucie własnej wartości i godności.

>

Bogumił

Bogumił to człowiek niezwykle pracowity, zdyscyplinowany i ambitny. Wytrwale dąży do wyznaczonego przez siebie celu. Jest zazwyczaj idealistą, który swoje ideały stara się wprowadzać w czyn.

>

Bogusław

Bogusław to człowiek szczery, ambitny i pracowity. Posiada wrażliwą naturę i bardzo rozwinięte uczucie altruizmu. Często zostaje nauczycielem, ma również uzdolnienia pisarskie.

>

Bolesław

Bolesław to człowiek prostolinijny, konkretny i sprawiedliwy. Jest wyczulony na ludzkie nieszczęście, dlatego chętnie służy pomocą i radą innym. Jest bardzo zaradny.

>

Bonifacy

Bonifacy to mężczyzna pracowity, słowny i punktualny. Jest stanowczy i zawsze dąży do realizacji swoich marzeń.

>

Strony