Adam

Adam to człowiek trudny we współżyciu. Ciężko jest się z nim porozumieć, ponieważ jest bardzo niezależny i nawet błahostkę potrafi uznać za zamach na swoją wolność.

>

Adolf

Adolf to człowiek z temperamentem, dynamiczny, który lubi się wyróżniać i nadawać ton w swoim otoczeniu. Jest bardzo ambitny, inteligentny, bystry, sprytny i może osiągnąć bardzo wiele.

>

Adrian

Adrian to mężczyzna bardzo dynamiczny, odważny i optymistycznie patrzący na świat. Te cechy sprawiają, że w życiu może osiągnąć znacznie więcej od innych.

>

Alan

Alan to człowiek spokojny, bezkonfliktowy, ugodowy i nieśmiały. Te cechy sprawiają, że w małżeństwie jest to przeważnie typ pantoflarza, całkowicie podporządkowanego żonie.

>

Albert

Albert to mężczyzna bardzo ambitny, posiadający wielkie aspiracje i konsekwentnie dążący do wyznaczonego przez siebie celu. Ma trzeźwy umysł i w każdej sytucji potrafi zachować zimną krew.

>

Albin

Albin to człowiek pewny siebie, zdecydowany, bardzo zaradny i potrafiący odnaleźć się w każdej sytuacji. Jest wiecznym optymistą, któremu siedzenie i urzalanie się nad sobą jest zupełnie obce.

>

Aleksander

Aleksander to człowiek pracowity, ambitny i bardzo zaangażowany w to, co robi.

>

Aleksy

Aleksy to człowiek pewny siebie i niezależny. Zawsze sam podejmuje decyzje i nie lubi, gdy ktoś próbuje mu mówić co ma robić.

>

Alfred

Alfred to człowiek pełen fantazji, rozmachu, lubiący przygody i ryzyko. Ciągle mu się śpieszy i chciałby robić na raz wiele rzeczy.

>

Ambroży

Ambroży to człowiek szlachetny, delikatny i miły. Poza tym jest ambitny i ma spory temperament.

>

Strony