Wacław

Wacław to mężczyzna pracowity, dobry i szlachetny. Posiada wybitny umysł, dzięki któremu potrafi kierować losami nie tylko własnymi, ale także innych ludzi.

>

Waldemar

Waldemar to człowiek ambitny, inteligentny, samodzielny i niezależny. Zawsze wie czego chce i przeważnie osiaga swój cel. Jest bardzo uparty i nigdy nie chce słuchać czyichś rad.

>

Walenty

Walenty to mężczyzna ambitny, twórczy i pracowity. Zawsze dąży do wyznaczonego przez siebie celu, nie zważając na przeszkody i trudności jakie stają mu na drodze.

>

Walerian

Walerian to mężczyzna, który trzeźwo patrzy na świat i jest praktyczny. Poza tym jest ambitny, aktywny, przedsiebiorczy i bardzo skuteczny w działaniu.

>

Wawrzyniec

Wawrzyniec to mężczyzna uczciwy, prawdomówny, postępujący zawsze fair i bardzo wrażliwy na cudzą krzywdę. Jest wszechstronnie uzdolniony, co umożliwia mu pracę w wielu zawodach.

>

Wergiliusz

Wergiliusz to człowiek bardzo energiczny, żywy i dynamiczny. Wszędzie go pełno, uwielbia ruch, zmiany i gdy wokół niego dużo się dzieje.

>

Wiesław

Wiesław to człowiek o niesłychanej charyzmie, który potrafi za sobą pociągnąć tłumy. Posiada wiele zalet, ma przenikliwy umysł, szybko się uczy, jest ambitny, odważny i pełen entuzjazmu.

>

Wiktor

Wiktor to człowiek szlachetny, szczery i uczciwy. Jeśli osiąga sukces to tylko uczciwą drogą. Poza tym jest konserwatystą, który ma swoje stare przyzwyczajenia i utarte poglądy.

>

Wilhelm

Wilhelm jest pewny siebie, bardzo ambitny, zaradny, pracowity i dobrze wykształcony. To człowiek czynu.

>

Wincenty

Wincenty to mężczyzna pewny siebie, inteligentny, zorganizowany, zaradny, cierpliwy i skuteczny. Realizuje się w działaniu, chętnie podejmuje nowe wyzwania i przeciera nowe szlaki.

>

Strony