Kacper

Kacper jest człowiekiem bardzo radosnym i optymistycznie nastawionym do życia. Jest bardzo towarzyski, ma olbrzymie poczucie humoru i co najważniejsze potrafi śmiać się również z siebie.

>

Kajetan

Kajetan to mężczyzna o niebanalnej osobowości. Jest ambitny, odważny, bardzo inteligentny, zdecydowany i pewny siebie. Kajetan to urodzony zwycięzca.

>

Kamil

Kamil to człowiek tajemniczy i trudny do rozgryzienia. Z jednej strony jest zamknięty w sobie i nieufny, z drugiej zaś bardzo towarzyski, do każdego pozytywnie nastawiony i uprzejmy.

>

Karol

Karol to człowiek szlachetny, dobry, sprawiedliwy i konserwatywny, który bardzo konsekwentnie trzyma się swoich zasad.

>

Kazimierz

Kazimierz to mężczyzna uczciwy i szlachetny. Jest bardzo sceptycznie, a nawet nieufnie nastawiony do życia. Osoba o tym imieniu często osiąga sukcesy zawodowe.

>

Klemens

Klemens to człowiek stateczny, dobry, mądry i uczciwy. Poza tym jest spokojny, cichy i każdemu życzliwy. Chętnie służy radą i pomocą innym ludziom.

>

Konrad

Konrad jest impulsywny i ma problemy z zapanowaniem nad swoimi emocjami. Na szczęście jego gniew szybko mija, bo jest to ogólnie człowiek bardzo dobry i przyjaźnie nastawiony do świata.

>

Konstanty

Konstanty posiada bogate życie wewnętrzne i jest bardzo wrażliwy. Mimo swojej uczuciowości w stosunku do osób, które kocha bywa także apodyktyczny i surowy.

>

Krystian

Krystian to człowiek zamknięty w sobie, łagodny i spokojny. Jednak gdy przyjdzie mu bronić swoich interesów, odważnie zabiera głos.

>

Krzysztof

Krzysztof to mężczyzna o bardzo zmiennym charakterze, dość nerwowy i łatwo wpadający w gniew.

>

Strony