Tridulki - Animowane karaoke dla małych i dużych

TRIDULKI, czyli Tonio, Lulek i Dusia - trójka animowanych przyjaciół, która przypomina dorosłym i dzieciom piosenki z programu dla dzieci „Pan Tik Tak".
tridulki piosenki dla dzieci

W księgarniach i sklepach internetowych pojawiły się TRIDULKI, czyli Tonio, Lulek i Dusia - trójka animowanych przyjaciół, która przypomina dorosłym i dzieciom piosenki z programu dla dzieci „Pan Tik Tak".


Wszyscy pamiętamy Pana Tik Taka, Ciotkę Klotkę i Profesora Ciekawskiego, którzy przez 17 lat bawili i uczyli kolejne pokolenia małych telewidzów. Program Krzysztofa Marca, Ewy Chotomskiej i Andrzeja Grabowskiego słynął ze śpiewanych przez Fasolki, dziś już kultowych, piosenek: „Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki", „Mydło lubi zabawę", „Myj zęby" i wielu innych.

 

Dzięki TRIDULKOM nie tylko mamy szansę je sobie przypomnieć, ale także pokazać swoim dzieciom. Dzięki podpisom karaoke nauczymy się je także wspólnie śpiewać. TRIDULKI to żądny przygód, ciekawski i odważny Tonio, Lulek, który zna odpowiedzi na wszystkie pytania oraz beztroska Dusia, oddana przyjaciółka, która wierzy w dobro i miłość.


Dla dorosłych zabawa z TRIDULKAMI będzie zatem powrotem do lat wczesnej młodości, a dla najmłodszych szansą na zapoznanie się z klasyką twórczości dla dzieci w nowej, przyjaznej i rozwijającej wszystkie zmysły, formie. Oryginalna, nowoczesna i bardzo zabawna oprawa graficzna TRIDULKÓW, zaprojektowana przez specjalizujące się w projektach dziecięcych studio graficzne TEMPERÓWKA.

 

 

 

 


Na płycie DVD znajdziemy animacje do znanych przebojów dziecięcych z napisami karaoke:
1. Pan Tik Tak
2. Myj zęby
3. Lekcja rysunku
4. Mydło lubi zabawę
5. Pani Kredka
6. Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki
7. Afryka dzika

 

Na płycie CD znajdują się piosenki skomponowane przez Krzysztofa Marca (Pana Tik Taka) do słów Ewy Chotomskiej (Ciotki Klotki) i Andrzeja Grabowskiego
(Profesora Ciekawskiego), śpiewane przez Fasolki:
1. Pan Tik Tak
2. Afryka dzika
3. Kolega ślimak
4. Wujcio Wariatuńcio
5. Myj zęby
6. Pani Kredka
7. Duchy łakomczuchy
8. Pocałuj żabkę w łapkę
9. Lekcja rysunku
10. Mydło lubi zabawę
11. Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki
12. Zając Poziomka

 

EMI Polska