Jak nauczyć się dobrze fotografować swoje dzieci?

Akademia Fotografii Dziecięcej organizuje cyklicznie w większych miastach Polski wyjątkowe warsztaty fotograficzne. Warsztaty skierowane są do wszystkich Mam, które chcą poznać tajniki fotografii

jak nauczyć się fotografować dzieci

Akademia Fotografii Dziecięcej organizuje cyklicznie w większych miastach Polski wyjątkowe warsztaty fotograficzne. Warsztaty skierowane są do wszystkich Mam, które chcą poznać tajniki fotografii i dowiedzieć się jak efektownie uwieczniać na zdjęciach swoje pociechy. W Akademii fotografowania swojego dziecka uczy się obecnie blisko 700 Mam.

Wielkie Warsztaty Fotografii są unikalnym w Polsce projektem. Powstały z myślą o wszystkich Mamach, które chcą rozwijać swoją pasję i nauczyć się ciekawie fotografować swoje dzieci.

Zajęcia trwają cały dzień i skoncentrowane są wyłącznie na nauce praktycznych umiejętności. Oznacza to, że po zakończeniu zajęć zarówno Mama-amatorka jak i aspirująca profesjonalistka będą potrafiły wykonać zdjęcia w każdych warunkach.
Droga Mamo, podczas jednego dnia intensywnego kursu poznasz postawy obsługi aparatu oraz profesjonalnej fotografii dziecięcej.

Dowiesz się również między innymi:

  • Jak robić zdjęcia w trudnych warunkach? (w ciemnych pomieszczeniach, podczas dużego zachmurzenia, w ciasnych pomieszczeniach)
  • Jak bezpieczne fotografować? (uniknąć poruszonych zdjęć i zagwarantować sukces w czasie fotografowania bardzo ważnych wydarzeń)
  • W jaki sposób umiejętności powinien posiadać profesjonalny fotograf portretowy?
  • Poznasz również praktyczne i niezawodne rady dotyczące fotografii dziecięcej, portretowej i studyjnej.

 

Uwaga: Z powodu na bardzo ograniczoną liczbę miejsc prosimy o podanie następującego kodu podczas rejestracji "rezerwacja specjalna".

afd_t

Informacje na temat kursów www.wielkiewarsztatyfotografii.pl

Autor
Katarzyna Biernacka - Akademia Fotografii Dziecięcej
fot.
Fotolia