Pomagamy pomagać

Wystarczy wybrać kartkę z wirtualnej galerii, wpisać życzenia, określić odbiorcę...- piękny , składany karnet w eleganckiej kopercie trafi fizycznie do skrzynki pocztowej adresata.

Wystarczy wybrać kartkę z wirtualnej galerii, wpisać życzenia, określić odbiorcę...- piękny , składany karnet w eleganckiej kopercie trafi fizycznie do skrzynki pocztowej adresata.

 

Biały puch za oknami, z nami wizyta świętego Mikołaja, sklepowe wystawy błyszczą już od bombek i migających światełek, gdzieniegdzie można już nawet spotkać przystrojoną choinkę.

W powietrzu unosi się już świąteczna atmosfera...

Nucąc pod nosem Kolendy zaczynamy planować wigilijne menu, biegamy po sklepach w poszukiwaniu idealnych prezentów dla najbliższych, którzy razem z nami zasiądą przy świątecznym stole, a tym którzy są daleko i nie będą mogli spędzić z nami tych wyjątkowych chwil, wysyłamy piękne kartki z życzeniami żeby wiedzieli , że o nich pamiętamy.

Bo Święta Bożego Narodzenia to przecież właśnie taki czas, który powinno się spędzić z rodzina przy stole zastawionym smakołykami, czas w którym spełniają się marzenia dzieci, z wypiekami na małych twarzyczkach rozpakowujących gwiazdkowe prezenty.
Jednak nie wszyscy mogą spędzać święta w taki sposób . Mała Paulinka, Krzyś, Nikola... mieszkają w Domu Dziecka – tam tez jest choinka, Panie które starają się dać maluchom jak najwięcej ciepła..., ale nie ma mamy, której można by pomóc w świątecznych przygotowaniach ani taty, któremu można by wgramolić się na barana aby zawiesić gwiazdę na czubku choinki.


A przecież to takie same dzieci – mądre, wrażliwe, wspaniałe... dzieci, które marzą nie tylko o prawdziwym domu, ale tez o tym aby znaleźć wśród gwiazdkowych prezentów upragnione zabawki, pójść czasem do kina, spędzić wakacje nad morzem.
Niewidomy Tomek chciałby dostać dostosowany do swoich potrzeb komputer, a Karolina i Mateusz, którzy świetnie radzą sobie na łyżwach, sprzęt do shorttrack'a .


Tutaj nie wszystkie świąteczne marzenia mogą się spełnić, ale niektóre mogłyby być całkiem realne gdyby nie brak funduszy.
Z tego samego powodu dzieci cierpiące na choroby zagrażające życiu – podopieczni fundacji MAM MARZENIE, nie zawsze mogą znaleźć pod choinką prezent, który wywołałby uśmiech na dziecięcej twarzyczce.
Ania, Zosia i Piotruś nawet nie marzą o tradycyjnym próbowaniu 9 wigilijnych potraw – są objęci programem Polskiej Akcji Humanitarnej – PAJACYK i dzięki temu nie będą głodni w te święta, ale takich dzieci jest więcej...

 

Pomagamy pomagać

 

Żeby im pomóc wystarczy wysłać kartkę z życzeniami do najbliższych wchodząc na stronę www.PocztaKartkowa.pl

 

Serwis świadczy nowa usługę – wystarczy wybrać kartkę z wirtualnej galerii, wpisać życzenia, określić odbiorcę...- piękny , składany karnet w eleganckiej kopercie trafi fizycznie do skrzynki pocztowej adresata . Koniec z kolejkami na poczcie – teraz można złożyć tradycyjne życzenia najbliższym nie wychodząc z domu!!!Każda wysłana w ten sposób kartka to dodatkowe środki na pomoc dzieciom.


Weź udział w Akcji POMAGAMY POMAGAĆ!