Temat: SB od 04.01.2013 - szukam kompana

Hej :)

Od jutra chciałabym zacząć dietkę SB, ale doszłam do wniosku, że w grupie zawsze raźniej. Nie szukam osób na 3-7dni, ale przynajmniej na miesiąc - osób, które są zdecydowane i nie wyłamią się tak szybko :)
Dzisiaj mam dzien szperania w necie :)

Warto poczytac :) http://dukanpopolsku.pl/brzuch-brzuchy-i-o-brzuchach/
Pasek wagi

Hej :)

ja już po śniadanku - jajecznica z dwóch jaj (oczywiście bez tłuszczu) niestety bez dodatków bo nic już w lodówce nie było. Jadę niedługo po tą książkę więc też uzupełnię zapasy i dziś na obiadek wypróbuje jakiś przepis :) ważyłam się dziś rano -4 kg więc te 5 dni na dukanie też zrobiło swoje.

Ryjek  - artykuł o brzuszkach bardzo się przydał bo ja jak na razie na swoją oponę to tylko brzuszki robiłam więc teraz się troszkę przestawię i dodam inne ćwiczenia

Cześć dziewczyny ...
u mnie dziś już trochę lepiej .. wczoraj po pracy miałam dosyć wszystkiego ;/ w pracy mam straszną atmosferę;/ dzisiaj zadzwoniłam i powiedziałam że mnie nie będzie. Nie pujdę tam mam ich wszystkich dosyć ;/
Jutro poniedziałek, a więc mogę już zacząć I fazę .
Ryjku dzięki za pomocne linki jak się skupię to poczytam... mówię wam laski jestem taka rozbita jakoś ;/ :(( aż nie wiem co mam wam tu sensownego napsiać...
slloneczko zmeczenie robi swoje. Odpocznij, przespij sie a jutro wstaniesz, bedzie nowy dzien i nowe sily do dzialania :) 

Ja nadal trzymam sie I fazy :) Planowalam ja zrobic tylko I tydzien, ale chyba przedluze do 14 dni :) Waga tak ladnie leci :) Wszystko zalezy ile wytrzymam bez owsianki :D

Dzisiaj zrobilam kokosanki z tego przepisu http://adziochykuchnia.blox.pl/2011/10/Dietetyczne-kokosanki.html i wykorzystalam je do mojego tiramisu :) Zobaczymy co z tego wyjdzie :) Same kokosanki bardzo dobre :)

I pieklam tez sezamowe podjadaczki z forum ds, ale na surowo nie byly zbyt dobre. Okaze sie czy po upieczeniu toto zjadliwe :) 

edytuje :) sezamowe podjadaczki dobre po upieczeniu, ale strasznie duzo ich wychodzi. Jak dla mnie to na kilkanascie osob lub kilka dni. Nastepnym razem zrobie z 1/3 lub 1/4 porcji. 

I tiramisu wyszlo wyborne :) To co za mna chodzilo juz od dawna :) zaslodzilam sie choc dietetycznie :) 
Pasek wagi
heja laski :)
ciecierzyca wyszla full wypas :) w nastepny weekend robie "sezamowe podjadaczki ":)
anutta witamy serdecznie :)
slloneczko nie martw sie, odpocznij zregeneruj sily, a jutro zobaczysz wszystko w lepszych barwach :)
Pasek wagi

Ja już lodówkę mam pełną dietetycznych rzeczy :) ale niestety książkę musiałam zamówić i będzie dopiero na czwartek... Taką ochotę miałam żeby ugotować obiad, że wkońcu go nie ugotowałam no ale kupiłam sobie łososia więc jutro już na pewno zrobię z warzywami :) a dziś zrobiłam puree kalafiorowe i polecam -  bardzo dobre

Nie wiem jak tam u Was z pogodą ale u mnie dopiero dzisiaj pokazało się słońce wiec była okazja żeby wkońcu zacząć biegać jak na razie to na przemian z marszem na tej stronce znalazłam bardzo fajny trening dla początkowego biegacza http://bieganie.natemat.pl/5617,jak-zaczac-biegac-bieganie-bez-wypluwania-pluc-czyli-przewodnik-poczatkujacego-biegacza

 

Anutaa u mnie slonce i najwyzsza temp. +13. Ja czekam na cieplejsze poranki i bede smigac na rolkach :) Jakos w tygodniu jak dzieci w przedszkolu/zlobku, maz w pracy, latwiej zorganizowac cos i wiecej czasu mam. A w weekendy niby tez sie da, ale jednak wiecej osob w domu i robi sie zamieszanie :) 
Pasek wagi
Otwieram dzisiejszy kramik :) Sloneczko za oknem swieci, jest coraz cieplej az czlowiekowi chce sie zyc :) 

slloneczko jak dzisiaj? lepiej?

Mam maly spadek na wadze :) Ale cm gdzie niegdzie +1cm, ale to pewnie wina wody, bo pije teraz na potege, bo mnie suszy przy przeziebieniu. 
Pasek wagi
Witam plażowiczki drogie ..
wczoraj się rozpisałam ale zwiesiło mi się i już drugi raz nie chciało mi się pisać ;(
Dziękuję Rykju , powoli lepiej ;*
Zaraz idę poskakać na skakance , i dziś zaczynam biegać . 
Na śniadanie były dwa jajeczka  z ogórkiem kiszonym , papryką szczypiorkiem i pekinską .
Na II śniadanie zjem hmm mam z wczoraj krem z cukinii więc go zjem . Na obiad jeszcze nie mam pomysłu . 
Tak więc ja zaczełam dzisiaj fazę I ...  :)))
witam dziewczyny :)
ryjku ile to juz dni na 1 fazie i ile spadek?  też mnie nosiło wczoraj na te sezamki, ale w koncu czasu brakło,
a to tiramisu, to jakie? :)
jagna- racja cieciorka jest super!!
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.