Temat: 1 cm w 1 dzień ?!

Jestem w lekkim szoku po tym jak zobaczyłam swoją koleżankę po 10 dniach ! Brzuch jej zmalał, nie mówiąc już o nogach. Zapytałam się jej ile straciła cm to powiedziała że około 8 - 9 w udzie i 6 cm na brzuchu ! Jak to możliwe ?!?! Na Vitalii pewna dzieczyna też mi mówiła, że traci po 1 - 1,5 cm w udzie na dzień ! SZOK :O ! Obydwie mówiły że jadły mało i dużo ćwiczyły, ale jak dla mnie to jest poprostu mission impossible ! Miałam mieszane uczucia co do tych opowieści vitalijki że traciła tyle w udzie przez jedną dobę, ale jak zobaczyłam tą koleżankę to już uwierzyłam że to możliwe !
Warto spróbować. :)
Chociaż ja tam nie bardzo chętna do ćwiczeń.
Ale przez te 10 dni będę dużo ćwiczyć.
Od dzisiaj.

MoTYlek00 jak myślisz? bieganie do 30 minut dziennie (na razie),  spacer z 2h dziennie, rower 2 godziny co drugi dzień, 5h tańca w jedną noc, skakanka 5 minut dziennie i 60 brzuszków dziennie (na razie) starczy?

No i plus dieta. niech będzie taka jak twoja koleżanka 500kcal. Przez 10 dni chyba można?
Podziwiam  Cie Mete92, bo ja bym tak nie dala rady, ja Ci sie uda wytrzymać tak dlugo na tych cwiczonkach , to normalnie czapki z glów bo ja bym padla po 1 dniu i to pewnie nawet nie calym  Ale ja to raczej do cieniasow należę
Mete92 nieźle :) Ale ciakawe czy wytrzymasz, myślę że tych ćwiczeń jest narawdę sporo. A ten taniec 5 godzin w jedną noc to jakieś imprezki się szykują :] ? A co do tej diety 500 kcal, to nie wiem ... Przez 10 dni może i można, ale później będziesz musiała stopniowo z takiej diety ( ? ) wychodzić. Domyślam się, że jakaś Vitalijka zaraz nas opierniczy za to 500 kcal. Tzn ja tak jem, ale rzadko, bo poprostu czasami nie chce mi się jeść, ale jak narazie jestem na diecie 800 kcal i wszystko jest OK !
Tak, dyskoteka. :)
Ja też nie wiem, czy dam radę, ale postaram się.
Chcę zobaczyć, czy na mnie też skutkuje to.
A że trzeba stopniowo wychodzić to wiem. ;)
A wyniki na pewno zapiszę.
Kurcze tez by mi sie przydalo zgubic kilka cm w udach i lydkach i chyba sie wezme za to rozciaganie ehh
Pasek wagi
OMG:o zapytaj się co ćwiczyła ;o też chce takiego spadku cm ! ;) zapytaj się dokładnie co robiła
Mete92,i jak Twoje ćwiczenia???w sumie  nie wierzę w to,żę można zgubić AŻ jeden cm na dzień.Chyba że dzięki odsysaniu tłuszczu czy innym metodom chirurgicznym.
co za bzdury
to jest nierealne
a wogole jesli cwiczyla po 1-2 godz dziennie to chyba robila tylko przerwe na prysznic i zjedzenie jablka(no zeby wyszlo te 500 ckal)
Pasek wagi
Ej ciekawie tak.:D Ale nawet te 4kg fajnie.:) Tylko jeszcze żeby miec do tego zapał.:P
i zapał do ćwiczeń....czego np u mnie nei widać :/
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.