Temat: Co sądzicie? :P

Zaczynałam z wagą 74 kg, więc kiedyś wyglądała znacznie gorzej. Co sądzicie o aktualnym wyglądzie?

Super wyglądasz ;-)

Czyli, że nie liczyłaś kalorii tylko starałaś się zdrowo jeść, a słodycze czasem Ci wpadały w bilans?
Tak na prawdę to miałam w planach zakończyć na tych 58 kg, ale no cóż..chudłam dalej, nie wiem jakim cudem, teraz jem znacznie więcej aby utrzymać wagę na tym poziomie.
W sumie to liczyłam kalorie, najpierw w ogóle był hardcore, bo zdarzało mi się jeść 800 kalorii, ale później jak schudłam do 65 kg, wtedy zdecydowałam, że zacznę więcej jeść i jadłam około 1500-1600 kcal, no i w taki sposób schudłam do moich wymarzonych 58 kg, zwiększyłam kaloryczność do 2000 kcal aby już nie chudnąć, ale wciąż chudłam (nie mam pojęcia jakim cudem, ale ok :P), teraz nawet nie wiem ile jem kalorii, ale na prawdę dużo, bo nie chcę już dalej chudnąć :P
wystarczy :D 

(zazdroszcze)
Moim zdaniem teraz przydałyby Ci się ćwiczenia siłowe, żeby zarysować mięśnie i nabrać trochę 'pełności', bo jakby nie patrzeć to chudzinka teraz z Ciebie. ;) Niemniej gratuluję sukcesu!
a jakie masz wymiary teraz?? no i gratuluje 
Talia - 62/63
Biodra - 89/90
Udo - 49/50
Łydka - 32

W sumie to dzisiaj pierwszy raz w życiu się zmierzyłam, nigdy wcześniej tego nie robiła :P
Nie orientuję się za bardzo w tych wymiarach, ale może wam to coś powie :)
alexaax3 - zmień swój model sylwetki :)
Pasek wagi
wg mnie na zdj nr 1 owszem nie jestes za gruba, ale masz bardzo zle porporcje, za to na 3cim jestes chuda z o niebo lepszmi proporcjami
Ładnie :-)
Dla mnie teraz wyglądasz najgorzej.
Najlepiej jedynka, gdybyś tylko np. wyćwiczyła brzuszek.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.