Temat: Wibrator - jak?

Napiszcie mi proszę jak używasz wibratora.

Próbowałam kilka razy i nic nie czułam.

Sama ze sobą potrafię osiągnąć orgazm.

Pasek wagi

Oczekuję poważnych odpowiedzi.

Pasek wagi

A nie było dołączonej instrukcji obsługi? :? Zawsze też możesz zapytać producenta XD.

Jak zwykle komentarze niedorobów jako pierwsze w kolejce.

Wkładam i dociskam pod kątem do punktu g w połączeniu z dotykaniem łechtaczki drugą ręką. Są też takie z 2 końcówkami... jedną wkładasz do środka i jak poruszasz to drugą drażni się przy okazji narząd przyjemności. Są wibratory z ruchem posuwistym, ale nie polecam, bo się szybko psują... poza tym jak się taki odpala to cały blok słyszy. To tak na szybko kilka technik. Rada z pornosami nie jest zła, ale lepiej oglądać kobiety solo, bo porno panowie nie mają w 90% pojęcia jak się zająć kobietą.

Pasek wagi

A podobno coraz bardziej świadomie i wyzwolone jesteśmy. A tu odpowiedzi jak od dziewic i gimbazy. A co to w ogóle za wibrator, jaki model?

najlepszy chyba taki jak na obrazku

 dostalam kiedys od faceta i jak go nie ma to uzywam, a co!)

Edit:  taki jak ten bialy zawsze chcialam kupic ale drogie sa

Pasek wagi

roogirl napisał(a):

Jak zwykle komentarze niedorobów jako pierwsze w kolejce.Wkładam i dociskam pod kątem do punktu g w połączeniu z dotykaniem łechtaczki drugą ręką. Są też takie z 2 końcówkami... jedną wkładasz do środka i jak poruszasz to drugą drażni się przy okazji narząd przyjemności. Są wibratory z ruchem posuwistym, ale nie polecam, bo się szybko psują... poza tym jak się taki odpala to cały blok słyszy. To tak na szybko kilka technik. Rada z pornosami nie jest zła, ale lepiej oglądać kobiety solo, bo porno panowie nie mają w 90% pojęcia jak się zająć kobietą.

W punkt, a to, ze warto obejrzeć porno właśnie jako „film instruktażowy” to prawda. 

Bardzo dużo zależy od wibratora. 

Pasek wagi

Littledreamss napisał(a):

najlepszy chyba taki jak na obrazku dostalam kiedys od faceta i jak go nie ma to uzywam, a co!)

Ewentualnie taki: https://allegro.pl/wibrator-wielofunkcyjny-do-pochwy-i-lechtaczki-i7555204866.html

Pasek wagi

co znaczy, ze " nic nie czujesz"? 

Pasek wagi

Dzięki dziewczyny :)

Mam taki najprostszy, prosty, bez dodatków na łechtaczkę.

Nic nie czuję, w sensie, że po masowaniu się najpierw po wargach, łechtaczce, potem po włożeniu go w pochwę i wybierając różne wibracje nie czuję żadnej przyjemności. Miałam już z nim kilka podejść. Możliwe, że robię to źle - stąd zadałam pytanie - ale sądziłam, że jakąś, chociaż drobną przyjemność odczuję. Tym bardziej jestem lekko zdziwiona, że z z własnymi palcami osiągam orgazm łechtaczkowy. Może moja pochwa nie jest pobudzona?

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.