Temat: BIEGIEM DO LATA!!!;)

WITAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH, KTÓRZY SĄ GOTOWI NA PODJĘCIE WYZWANIA !!!

OGŁASZAM SEZON NA WIOSNĘ, W CZASIE KTÓREJ, BĘDZIEMY SPALAĆ ZBĘDNE KILOGRAMY -> ĆWICZĄC!!

NIE WAŻNE CO CHCESZ ĆWICZYĆ, WAŻNE JEST TO, ŻEBYŚ PODEJMOWAŁA WYSIŁEK SYSTEMATYCZNIE!!
Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby się podjąć wyzwania, w którym poprzez zdrowe, racjonalne żywienie i ćwiczenia możemy dojść do celu, możemy wkroczyć w lato z ŁADNIEJSZĄ SYLWETKĄ, ZADOWOLENIEM, SUPER FORMĄ, KONDYCJĄ I SAMOPOCZUCIEM!!! Chcę abyśmy ćwiczyły razem, biegały, jeździły na rolkach, rowerach, podejmowały się racjonalnych wyzwań i stawiały sobie nowe realne cele!!! 
Pokażmy wszystkim, tym którzy w nas nie wierzą, że damy radę! Chodzi tu o to, żebyśmy się razem motywowały, żebyśmy się pouczały i dawały dobre rady! Zapraszam również chętnych panów!!

Kto się przyłącza? Chętnych zbieramy do nastepnego poniedziałku i RUSZAMY BIEGIEM DO LATA!
Pomyślimy razem nad wyprodukowaniem ładnej tabelki i wyjdzie szydło z worka jak ktoś się nie stara! Będziemy zdawać sobie relacje o jedzeniu, ćwiczeniach, wrzucać motywatory oraz nasze postępy. Co wy na to? Jesteście chętne??;);)




SKOPIUJ TO I WYPEŁNIJ!!
1. WAGA STARTOWA-
2. WAGA DO KTÓREJ DĄŻĘ-
3. RODZAJ ĆWICZEŃ-
4. CEL-
Pasek wagi
a ja dziś zrobiłam z chłopakiem 90 minut marszobiegu (8km)
645/1500
Pasek wagi
1173+ 89= 1262 / 1500

Ćwiczenia zasadnicze :) z MelB Ewką i Tam :)
Pasek wagi
No no kolejny dzięń za nami :D

680 + 50 + 50 + 50 + 30

860 / 1500 :)
zostało jeszcze 640 minut :D

Nie żebym zapeszała ale w życiu nie zdąże :/

Potrzebowałabym jeszcze jakieś 10 dni extra :D
Pasek wagi
40 min spaceru.
1000/1500. Zostało: 500
Jeszcze dzisiaj dodam trening :) Łał, nie spodziewałam się, że przekroczę ten próg. 2/3 za mną - nie wyrobie się. W końcu to ponad 8h.

Edit; 40 min Turbo Sculpt
1040/1500. Zostało: 460
305 min  bez zmian. Poległam przez egzaminy :( postaram się przez ostatnie dni chociaż do 800 min dobić
Pasek wagi
1490+70= 1560 :) Pozostalo : 0 :) Dziewczyny wyrobilam sie, skonczylam przed czasem, a to wszystko dzieki reguralnym cwiczeniom na silowni :) Naprawde, dzieki silownii czuje sie swietnie :) Mam duzo energii, jestem lzejsza i przede wszystkim leca mi centymetry :) Jestem z siebie dumna :) I oczywiscie z was moje kochane :) <3 Trzymam kciuki :*
Pasek wagi
Sandra masz może ochotę pochwalić się swoimi wynikami?? Coś zmieniło się w twoim ciele?? jeżeli tak, to daj dziewczynom motywację do działania!!!;)

Pieteraga- wykonujesz prawie same marszobiegi, jak zmieniło się Twoje ciało, czy do tej pory uprawiałaś jakiś rodzaj aktywności fizycznej przed rozpoczęciem naszej akcji??

Czy jest ktoś chętny by dbać o rozwój tabelki w następnym miesiącu?? Mam propozycję co do przedłużenia terminu dla niektórych do niedzieli 5 maja z wykonaniem normy. Bo na moim przykładzie mogę powiedzieć, że biegam prawie codziennie (2 dni na regenerację) i po jednym treningu jestem zajechana i nie jestem w stanie zwiększyć tego czasu.  Widzę, że niektóre osoby też.

Jaki cel w kolejnym miesiącu?
Zauważyłam u siebie, że moje ciało wysmuklało. Myślę, że jak wyrobię normę, to zrobię zdjęcia, porównanie i wam wstawię;)
I jeszcze jedna sprawa- czy macie jakieś fajne znajomości na forum, żeby zaprosić jakieś osoby na kolejny miesiąc do nas do akcji?? Bo mało nas tu mimo tyyyyyyyyyyyylu chętnych osób.

Fajnie że jesteście. Ja mam dzisiaj basen i trening, Jutro spr na 1 km, w niedziele start na 10 km. Ostatnio zauważyłam, że wiszą mi wszystkie majtki i mój zajebisty stanik z triumpha staje się pomarszczony- za duży;) Jak tak dalej pójdzie to w czerwcu bedę musiała zabrać wszystkie dżinsy do krawca na zwężanie;) Wymyśliłam ćwiczenie na boczki, po których wykonaniu mam zakwasy na boczkach, takie podobne ćw ma chodakowska, tylko ona ma w podporze bokiem a ja nie jestem w stanie się utrzymać, trzeba nad tym popracować.

Dziewczyny kupiłam grilla i w sob na pewno się wybiorę z lubym nad jeziorko na grillowanego kurczaka. Teraz będą super grille w lidlu za 70 zł od pon, ja kupiłam mniejszy i niższy za 50 zł w kauflandzie, ale nie taki ładny kolor.
Pasek wagi
wczoraj był spacer 60 minut
dziś rano marszobieg, jedynie 40 minut+5rozciągania
60+45=105+980=1085/1500
Przynajmniej przekroczyłam magiczny tysiak:D
Jestem bardzo za tym, by w maju też była taka akcja, myślę, że wśród moich znajomych znajdzie się kilka osób. Ale nie przesuwajmy czasu do 5, to takie oszukiwanie samych siebie. Po prostu na maj załóżmy bardziej realny próg, np. 45 minut ćwiczeń dziennie i jeden dzień regeneracji w tyg. Nie wiem, ile to wyjdzie, nie mam czasu policzyć teraz. Ale to moja propozycja:D

6 razy w tygodniu po 45 min wychodzi 1080. Ja jestem za tym, by kwietniową akcję zakończyć 30 kwietnia, a majową rozpocząć 1 maja :) I cel taki sam jak w tym miesiącu. Mnie on motywuje, bo staram się dążyć do niego, a gdy będzie 1000 min to będę się opieprzać. Bo osiągnęłam tyle teraz prze naprawdę wielu dniach wolnych.
Jestem za - nowy miesiąc nowe wyzwanie! Trzeba się tylko bardziej starać!
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.