Tytuł wpisu w pamiętniku odchudzania:
22.03 sobota


Minął tydzień pobytu w Niemczech, fajnie tu. Dłużej słonko bawi za oknem, Nikola tu świetnie śpi w nocy, babcia zadowolona 😁 gotujemy jej obiadki, bo słoiczków nie chce tych niemieckich, a niby te same. Zaszalałam też z włosami, z brązu poszłam na blond 😅 i waga mamy jakaś łaskawsza, po tygodniu kilogram mniej, a jem "intuicyjnie", bo mamie się waga kuchenna zepsuła. 

odrost trochę bardziej się złapał, ale no cóż, coś nowego 😅

  • waskaryba

    waskaryba

    23 marca 2025, 07:00

    Super....mam podobne spodnie z Bonprix ☺️ z koronką

  • Berchen

    Berchen

    22 marca 2025, 19:52

    zazdroszcze mojej corki nie daje rady sciagnac w odwiedziny ( 4 osoby to spore koszty i inne "wymowki"), wiec ja jezdze do Pl. Zazdroszcze , tak chcialabym im pokazac nasze cudne okolice - niedaleko mam do terenow nad Mozela.

    • MrsNathalie

      MrsNathalie

      23 marca 2025, 03:28

      Oj, my teraz też tu pierwszy raz jesteśmy, a też długo mama namawiała do odwiedzin. I w końcu się udało nam przylecieć tu po paru latach 😊

    • Berchen

      Berchen

      23 marca 2025, 05:53

      super, pieknego pobytu razem.

  • natalie.ewelina

    natalie.ewelina

    22 marca 2025, 14:17

    Pieknego czasu ☘️ P.s a gdzie jestes w Niemczech jesli moge spytac

    • MrsNathalie

      MrsNathalie

      22 marca 2025, 14:20

      W Dortmundzie jesteśmy 😁 aż zaczynam żałować, że w szkole nie przykładałam się do nauki języka. Kojarzę tylko podstawowe zwroty i jakieś pojedyncze słówka. Bariera językowa to kosmos xd

    • natalie.ewelina

      natalie.ewelina

      22 marca 2025, 15:14

      Domyslam sie a jezyk niemiecki do najłatwiejszych nie nalezy...W Dortmundzie jestem czesto...mieszkam niedaleko

  • LunaVibe

    LunaVibe

    22 marca 2025, 13:19

    Babcia zadowolona i szczęśliwa z odwiedzin córki i wnuczki. Korzystajcie ze wspólnego czasu razem:)

    • MrsNathalie

      MrsNathalie

      22 marca 2025, 14:21

      Oczywiście ❤️ zaraz jedziemy pozwiedzać trochę dalsze okolice 😁

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.