Temat: Ocena wyglądu 168cm, 60kg

Hej dziewczyny, 

Swoją walkę z odchudzaniem zaczęłam dawno dawno temu. Rok temu zapomniałam o diecie i jakiś cudem waga ciągle ta sama. Czy jest coś nad czym powinnam pracować? Oprócz ud, których nigdy nie lubiłam i z dniem dzisiejszym podejmuję walkę by je jakoś zmniejszyć z zewnętrznej strony!

             

Mnie takie figury odpychaja :| jak dobrze, że ja mam 82 cm w biodrach. 

O kurczę! Świetna figura! Bardzo proporcjonalna, nawet nie waż się mieć kompleksów! nie ma co poprawiać :) jest ekstra :)

Pasek wagi

wow, takiej figury nigdy bym nie poprawiała:) wyglądasz bosko i super sexy:)

Jak dla mnie, to jest idealna figura. Ja mogę o takiej tylko pomarzyć. Wszystko mi się podoba. A tak na marginesie, to wyglądasz tak szczupło, ze nigdy bym nie powiedziała, że wazysz 60kg. Dałabym Ci nie więcej niż 55 kg.

Pasek wagi

Ciekawe jak bardzo może się różnić budowa ciała... Masz mój wzrost i w zasadzie moją wagę i zupełnie się różnimy, wyglądasz chyba szczuplej :D 
Zgrabnie bardzo  moim zdaniem, super talia, ale nie osiadaj na laurach z tych wszystkich komplementów, tylko ćwicz bo masz super podstawę do zrobienia mega seksownego ciała :D 

Pasek wagi

ciało masz idealne :)

Pasek wagi

Przepiękne proporcje, naprawdę nie ma do czego się przyczepić. Ćwicz dla zdrowia i przyjemności ;)

swietnie wygladasz, mam te same wymiary (+|- centymetr), tylko chyba roznice w udach mamy. Twoje wygladaja naprawde cudnie ;) nic nie kombinuj, cwicz i bedzie juz naprawde idealnie ( choc zdecydowanie juz jest )

Super kobieca talia. Figura lepsza niż Barbie. Pięknie!!!

Piękna figura!

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.