Temat: Ocena wyglądu. Zdjęcia... 168 cm...

 

Powiedzcie mi czy jest tragicznie? Bo ja na siebie patrzeć nie mogę...

Mam 17 lat a wyglądam jak maciora... Wstydzę się przed moim chłopakiem.

Ostatnio miałam problem żeby się rozebrać nad jeziorem, bo mam wrażenie, że wszyscy śmieją się z mojego wyglądu.

Jakie ćwiczenia mi polecacie, żeby efektywnie zrzucić ten wielki kałdun i wielkie dupsko?

Biegam i ćwiczę szok trening z Ewą Chodakowską. Dziś nie mogę ćwiczyć w powodu koszmarnych zakwasów :(

Maciora?
A ile tej wady wzroku masz?
Zakwasy niedługo nie będą Ci przeszkadzać.
ok 60 ,jest bardzo dobrze ,pracuj nad brzuchem ;)
63 kg
na zakwasy najlepszy trening cardio recovery- insanity, nie wyglądasz tragicznie, 2 mies cwiczen i bedzie laska jak sie patrzy :)
Wedlug mnie na 55 wygladasz... masz fajna figurke
nie przesadzaj, ja żadnej maciory nie widzę tu na zdjęciu :)  pare kg zbędnych jest, ale szybko je zrzucisz :) ćwicz na co masz ochotę, rolki, rower, hula i na bank pomoże :) powodzenia
70kg? I nie, nie wygladasz jak maciora!
Po pierwsze mam wrazenie ze masz ciut za male majtochy :D Gdyby byly o rozmiar wieksze to ladnie by lezaly a i sylwetka by lepiej wygladala. Moim zdaniem maciora nie jestes, nie przesadzaj! :) Nie jest wcale zle. Sproboj porobic 8-minutowki- Wydaja sie latwe ale uwierz mi daja wycisk a po 2 tygodniach widac juz efekty :) 

https://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY  to jest na brzuch sa jeszcze 8 min legs, arms itp. 
Pasek wagi
maciora.... zabiłaś mnie ;/ haha miesiąc ćwiczeń i zdrowego odżywiania i możesz wyglądać mega. troche mniej samokrytyki (;
jest ok, ale ćwicz brzuch!

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.