Temat: W oczekiwaniu na MaLeŃsTwO ***

Witajcie kobietki:)
A wiec w związku z tym iż,powstała grupa zamknięta o temacie "Przyszłe mamuśki" i nie kazdy moze w niej uczestniczyc postanowiłam założyć nowy wątek w którym możemy od początku zacząć rozmowe oczywiście na temat upragnionych dzidziusiów :))) Wiele osób równiez jest nie zadowolonych ze nie moze dalej śledzić losów przyszłych mamusiek a wiec ma możliwosc ponownie to robic na tym wątku i oczywiscie równiez proszę o kulturę.Równiez mamuśki z grupy zamkniętej są tu mile widziane i prosimy o każdą waszą cenną rade czy pomoc.
A wiec zapraszam wszystkie chętne przyszłe mamuśki,które planują dzidzię,juz ją noszą w brzuszku,czy poprostu te które juz tulą swoje maleństwa w ramionach :)))
Jeśli chodzi o mnie to w ciązy jeszcze nie jestem ale mam nadzieje ze to juz na dniach nastąpi, z czego ogromnie ogromnie się ciesze :)))
A wiec zapraszam kochane do dyskusji :)))
Delfinek bedzie miała SYNKA

piraniaaa-----15 wrzesnia-----Izabela

 

taksara-----13 października-----Grzesiu

nowezycie----14 październik-----Damianek

sasanka77----26 październik-----Lenka

 

Zytong-----20 listopada-----Natalka

adzka86-----21 listopada-----

skafanderka.-----24 listopada-----Franciszek

hanneczka -----29 listopada-----

 

Aneta1979-----2 grudnia-----

Justys7-----30 grudnia-----

 

fawnn-----12 stycznia-----

xXxPannaMłodaXxX -----17 stycznia-----

delfin84-----24 stycznia-----

 

patrycjaa84-----5 lutego-----

diarykt-----6 lutego-----

SEUMK-----8 lutego-----

bobomama24-----12 lutego-----Nel

 

wisienkaczerwona-----7 marca-----

loveforever-----21 marca-----


IwannaBeWithYou5-----5 maja------

penelopaa-----7 maja-----

madzik368-----10 maja-----

piraniaaa-----15 wrzesnia-----Izabela

 

taksara-----13 października-----Grzesiu

nowezycie----14 październik-----Damianek

sasanka77----26 październik-----Lenka

 

Zytong-----20 listopada-----Natalka

adzka86-----21 listopada-----

skafanderka.-----24 listopada-----Franciszek

hanneczka -----29 listopada-----

 

Aneta1979-----2 grudnia-----

Justys7-----30 grudnia-----

 

fawnn-----12 stycznia-----

xXxPannaMłodaXxX -----17 stycznia-----

 

patrycjaa84-----5 lutego-----

diarykt-----6 lutego-----

delfin84-----7 lutego-----

SEUMK-----8 lutego-----

bobomama24-----12 lutego-----Nel

 

wisienkaczerwona-----7 marca-----

loveforever-----21 marca-----


IwannaBeWithYou5-----5 maja------

penelopaa-----7 maja-----

madzik368-----10 maja

Zaktualizowałam datę porodu, bo tamta była wg OM. Syn... :)

Cream - współczuję.

Witam nowe mamy :)

Ile chłopów a swoją drogą delfin chciała bym zobaczyć filmik z dowodami na meskosc i mine twojego T bezcenne co?

Mina T i późniejsza radość plus wykrzyczane do telefonu przy rozm chyba z całą rodziną "będzie chłopiec" rzeczywiście bezcenne :) Filmiku wyjątkowo brak, bo ginekolog zapomniał, a ja byłam zbyt zszokowana by poprosić, ale na odchodnym bił się w pierś i mówił, że następnym razem będzie za to dłuższy ;) No i mam zdjęcie z wszystkimi wymiarami do kolekcji :) plus do zrobienia morfologię i mocz. Krzywa cukrowo po kolejnej wizycie 14 paźdz.

ale sie rozpisalyscie dziewczynki...

Co do pasow to tez jestem zdania ze nalezy zapinac, co do kupowania ubranek to ja zaczelam napewno po 23 tygodniu. W 20t.c. dostalam czesc ubranek po kuzynce Kubusia takze z tym moglismy sie troszke wstrzymac - ale w 20 tygodniu kupowalam juz wozek, lozeczko pieluchy i reczniki bo akrat bylam w PL. Teraz tak patrze to wczesnie to zrobilam - bujaczek kupiony od koleznaki juz mialam chyba ok 15 tygodnia. Wanienke i przewijak dostalismy w prezencie tez ok 15 tygodnia od znajomych (bylam dobrej mysli i to byl juz II trymeste wiec nie myslalam ze moze byc zle - ale teraz moja kolezanka miala taka sytuacje ze poronila w 17 tygodniu a wszystko bylo ok, miala zle wyniki moczu tylko i dostala leki a wieczorem juz jej wody odeszly i rano musili zrobic zabieg bo serduszki juz nie bilo - biedna...)

 

Piraniaaa ja nie mialam tez kompletnie zadnych objawow, polozna mi polecila koniaczek - mnie pomogl hehe albo to byla juz pora na malego. Olejek zakupilam i chcialam go zazyc ale sie balam i czekalam czekalam az mnie wzielo po koniaczku - a szczerze to po koniaczku tez sie nie spodziewalam i wyszlo tak ze spalam tylko 4h W sumie pamietam ze zjadlam tez cal3ego swierzego ananasa... No i przeszlam sie do sklepu a ze noga mnie bardzo bolala to sie umeczylam bardzo hehe - powodzenia ci zycze bys za dlugo nei czekala :))))

 

Dbajcie o siebie brzuszki - ani sie obejrzycie a malenstwa beda z wami - ja pamietam jak bylam na koncu listy a tu juz razem jestesmy 19 dni :)))

delfin ta morfologie i krzywa to gratis

hej kobitki ale miałam noc.... masakra, chyba była pełnia lub przed pełnią... zawsze jak trafi w jakiś dzień nie śpie prawie wogóle!

 

A ja za 12 dni idę do lekarza... Zaczną się rozmowy o porodzie :) Wczoraj żona kuzyna mojego K., którzy mieszkają w niemczech.dziewczyna miała cesarskie cięcie, a miała rodzić jakoś tak jak ja. Rozchorowała się- zapalenie płuc i opłucnej- leżała już na ojomie... makabra, kobita się prawie przekręciła bo w pewnym momęcie wysiadały nerki! K. teraz chodzi jak na szpilkach, boi się o nas. A na dodatek ja od jakiś paru dni mam takie stany że mnie czyści, gdzieś wyczytał że oraganizm w ten sposób przygotowuje się do porodu i to jakiś sygnał ostrzegawczy... łazi non stop teraz za mną. Nie pozwala wychodzić dalej jak z psem i po bułki :) Wstyd się przyznać ale mi się to nawet podoba... choć troche zwraca na mnie uwagę...bo ostatnio u nas z tym ciężko... 

Witam :)

ja dziś oficjalnie mogę się uznać za obiekt prawie przeterminowany :(, mój kochany pan dr każe mi sie nie denerwować i czekać, w piątek mamy zrobić KTG i jeśli wszystko będzie w porządku i dalej nic się nie będzie działo to w poniedziałek mam zgłosić się już do szpitala. chyba mnie to czekanie wykończy.

Naiwna85 ja już chyba poczekam i nie będę nic wymyślała, nie chce pić koniaku nawet w niewielkiej ilości bo się boję.

sasanka pełnia będzie po 20 .. i chyba moja kruszyna na nią czeka - skubana :)
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.