Temat: Oryginalne conversy?

 Planuję kupić białe conversy ze znanej strony internetowej, jednak mam wątpliwości co do ich oryginalności (biorąc pod uwagę fakt, że kompletnie się nie orientuję). Większość białych modeli ma z tyłu czarny napis ALL STAR, jednak te mają niebiesko-czerwony:
Czy mimo to są oryginalne? Znany sklep chyba nie pozwoliłby sobie na podróbki, jednak proszę o rozwianie moich wątpliwości ;)
Pasek wagi
Wiesz co..mco chwilę to się zmienia,moje mają napis ALL STAR bez tego CONVERSE z tyłu
to tanisówki jakieś są?
o właśnie, dołączam się do pytania
Pasek wagi
Ja mam białe z białą gwiazdką - kupione w sklepie w centrum handlowym- chyba są po prostu różne modele.
mam białe, skórzane za kostkę, też z niebiesko-czerwonym dołem, taki model po prostu.

Milutka21 napisał(a):

to tanisówki jakieś są?


????
To są trampki bardzo dobrej jakości. ;)
Pasek wagi
Sa orginalne teraz weszła nowa seria z takim napisem, właściciele firmy converse uważają że taka nazwę bedzie trudniej podrobic
Pasek wagi

wisienka-98 napisał(a):

Sa orginalne teraz weszła nowa seria z takim napisem, właściciele firmy converse uważają że taka nazwę bedzie trudniej podrobic

Dziękuję! 
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.