- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
12 kwietnia 2019, 15:18
Ide na impreze na której każdy sie przebiera. Zastanawiam sie między tymi dwoma przebraniami ale nie moge sie zdecydować :D które podoba wam sie bardziej?
12 kwietnia 2019, 17:17
ale tandeta
To nie jest jakaś elegancka impreza żebym musiała być odwalona i żeby nie "wiało tandetą". Nie chce wydawać dużo kasy na coś co będe miała na sobie raz. Poza tym zapytałam które przebranie kupić więc jeśli nie potraficie odpowiedzieć na pytanie to nie musicie sie udzielać ;)
12 kwietnia 2019, 17:41
jeśli mieszkasz (bywasz w większym miescie gdzie jest teatr zorientuj się czy nie można wypożyczyć jakich teatralnych strojów .My kiedyś byliśmy na takiej imprezie mój był Napoleonem a ja baletnicą.Stroje były zajebiste a wypożyczenie kosztowało 40zł
12 kwietnia 2019, 18:12
Niektóre teatry też wypożyczają wypasione kostiumy za grosze. A tego badziewia bym nie kupiła, o w życiu!
12 kwietnia 2019, 18:19
pierwsze w wersji czarnej iii bez tego czegos na twarzy.
co niektorzy mogliby zluzowac gume w gaciach /wyjac kij z dupy - to nie sa urodziny babci czy rocznica slubu rodzicow, nie jest to tez impreza firmowa ani wyjscie na miasto z kumpela. impreza przebierana rzadzi sie swoimi prawami i tego typu lachmany - mimo ze sa niepraktyczne, bo zapewne nie doczekaja sie ponownego zalozenia - to na takie party pasuja.
Edytowany przez jablkowa 12 kwietnia 2019, 18:23
12 kwietnia 2019, 18:49
Jak już to pierwsze
12 kwietnia 2019, 18:59
To nie jest jakaś elegancka impreza żebym musiała być odwalona i żeby nie "wiało tandetą". Nie chce wydawać dużo kasy na coś co będe miała na sobie raz. Poza tym zapytałam które przebranie kupić więc jeśli nie potraficie odpowiedzieć na pytanie to nie musicie sie udzielać ;)ale tandeta
12 kwietnia 2019, 19:19
1