- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
18 marca 2011, 19:01
Edytowany przez asienka21xxx 10 czerwca 2012, 21:52
8 marca 2015, 10:03
margot tobie to idzie super gratuluję 3mam kciukiżyczę wszystkim miłego niedzielnego dzionka
dzieki Agata :) narazie nie mam co narzekac ale wiem ze takie szybkie spadki za chwile sie skoncza i zaczna sie schody, wtedy to bede dopiero potrzebowala samozaparcia na wiele miesiecy ;)
jednak jestem dobrej mysli i za ciebie tez trzymam kciukasy, niech nami to zarelko nie rzadzi !!
8 marca 2015, 10:06
Kobietki z okazji naszego święta życzę wam samych sukcesów i tych dużych i tych małych
i żeby nam waga nie stała w miejscu tylko leciała ciągle w dół
8 marca 2015, 10:14
wzajemnie Martynia :) 300g to ladny spadek u ciebie ale jestem tez zdania ze nie ma co przesadzac z pierwsza faza
jak tylko zauwaze ze spadki sa male i organizm zaczyna sie bronic przed chudnieciem to tez wprowadze obiady
a na to ze waga stanie czasami to niestety musimy byc przygotowane i wlasnie wtedy sie nie poddawac tylko to wkurzenie wykorzystac zeby przetrzymac i wlasnie ja pogonic....bo na bank znow zacznie spadac ;)
8 marca 2015, 13:17
w jelitach panuje kwaśne pH (5-6,9 w zależności od miejsca) co zapobiega namnażaniu się szkodliwych patogenów, a umożliwia pracę dobrym bakteriom, które dla nas produkują różniste dobre rzeczy: witaminy z grupy B, witaminę K oraz hormon szczęścia, serotoninę.
– mocz jest najczęściej poddany zmianom pH a jego kwasowość zależy w dużej mierze od naszej diety i stylu życia. Może wahać się od pH 4 (bardzo kwaśny) do pH 8-9 (bardzo zasadowy). Takie skrajne wartości nie są zdrowe. Fizjologiczne pH moczu u zdrowo odżywiającego się człowieka powinno wynosić pomiędzy 6,5-7,5.
Wartości poniżej 6,5 mogą wskazywać na błędy w diecie (np. dieta wysokobiałkowa, za mało warzyw, za dużo słodyczy), przewlekłą chorobę degeneracyjną lub autoimmunologiczną. Natomiast wyższe pH niż to zdrowe może być np. oznaką katabolizmu spowodowanego traumą (urazem, operacją chirurgiczną) lub choroby nerek i wynika często z podwyższonej ilości silnie zasadowego amoniaku w moczu. Taki mocz ma też specyficzny, nieprzyjemny zapach.
8 marca 2015, 13:18
agata300 ostatnio się pytałaś o wynik jaki jest dobry, znalazłam takie coś może Ci pomoże
8 marca 2015, 15:49
Witam. Nie chciałam zakładać nowego wątku, więc postanowiłam zapytać tutaj. Mianowicie chodzi mi o to, czy ktokolwiek tutaj ma jakieś doświadczenie ze spalaczami tłuszczu? Czy ktoś mógłby polecić jakiś jak na początek? Ponieważ nigdy nie brałam czegoś takiego, a chciałabym sobie pomóc przy ćwiczeniach z czymś takim. Nie mam żadnego doświadczenia i nie chcę kupić sobie czegoś bardzo mocnego, dlatego proszę kogokolwiek o doradzenie jakiegoś spalacza jak na pierwszy raz, po którym jednak będą efekty.
8 marca 2015, 19:00
dzięki martynia1 właśnie o takie cos mi chodziło teraz chociaz mam di czego ten papierek porownac dzieki wielkie :)
8 marca 2015, 19:03
Witam wszystkich. Od jutra zaczynam diete z Almased. Slyszalam ze w 1 fazie mozna tez pic bulion z kostki rosolowej. Czy wiedzie jak to naprawdę wygląda?
8 marca 2015, 21:18
Witaj Sweetangel261 z tego co wiem bulion nie może być z kostki rosołowej tylko trzeba ugotować samemu i to ma być bulion warzywny.
8 marca 2015, 21:35
Czesc Dziewczyny :) wszystkiego Naj Naj najlepszego w DNIU BABEK :)
Jak wam minal weekend albo mija?;) ja niestety zaczynam od poniedzialku na nowo faze 1 ;(
Dalam ciala ;/ ale sie nie poddaje! :) mam nadzieje ze teraz wytrwam:)
Gratuluje wam wytrwalosci i konsekwencji:) BRAWO !!!:)