Temat: Almased...Czy ma juz ktoras z was doswiadczenia??

Tak jak w temacie powyzej...Chodzi o proszek o Nazwie Almased ( dostepny w Niemczech),czy ktoras z was dziewczyny miala juz z nim doczynienia?? Bo ja zaczynam od Jutra,ale chetnie bym wysluchala tych dziewczyn,ktore mialy z nim doczynienia..Ja juz wiem duzo na temat tego proszku,ale chodzi mi o wasze opinie. 

P.S Prosze tylko o opinie ALMASEDU te dziewczyny ktore,mialy z nim doczynienia,stosowaly go,i moga podzielic sie doswiadczeniami!!! Prosze nie pisac o innych "koktajlach" bo interesuje mnie tylko ALMASED!!!

Moj trzeci dzien za mna i jak poprzednie bez wpadek!! Na wadze maly spadek i to bardzo buduje;)

dzis zaczynam czwarty dzien pierwszej fazy:)

Te spadki wagowe chyba zabijaja uczucie glodu;)

Milego almowego dnia zycze!(pa)

Pasek wagi

dzień dobry :) dzisiaj jest 10 dzień jak pije koktajle, jak się uda to jeszcze 10 i przejdę dalej :) miewam chwile zwątpienia, ale to chyba poprzez nawyk mielenia żuchwą ;) zagospodarowałam sobie tak czas aby nie myśleć o jedzeniu :D Pita007 ile zamierzasz ciągnąć 1 fazę ?. 

idę spożyć mój "obiad" ;)

Mógłby tu być większy ruch, wtedy lepiej się współpracuje :) 

Dokladnie szkoda, ze nas tak malo ale damy rade kochana!;)

Bede ciagnac tak dlugo jak sie da :?:p na razie nie planuje tylko ciagne dalej;)(pa)

Pasek wagi

jasne że damy rade :D w końcu do kwietnia nie tak daleko ;) już po kolacji i kolejny dzień można odznaczyć

Witajcie....u mnie ,juz nawet nie wiem ktory dzien -pogubilam sie heheh .Za duzo na glowie.Ja eksperementuje z owocami ,miksuje je i mieszam z koktajlem.Spadek wagi jest.Wiec Alma-zostanie juz jako glowne jedzenie w mojej kuchni.A tak bardzo mi to smakuje.Trzymam za was Kciuki-no i za siebie terz,by szlo nam tak jak do  tej pory....A i namowilam moja bratowa na Alme....Pozdrawiam i Milego Dnia Zycze:)

Pasek wagi

hej dziewczyny! Witam po dluuuuugiej przerwie :)

Na almie bylam w 2013, w miedzyczasie zaslam w druga ciaze, urodzilam dzidziusia i sama z siebie zjechalam przy karmieniu z 100 do 75 (99,9 bylo jak szlam rodzic... ) Teraz zostalo mi 15 kg i bede happy :) tak wiec dolaczam do Was, puszka czeka w kuchni na rozdziewiczenie ;) zastanawiam sie ile dni 1 fazy zrobic. Podejrzewam ze dlugo nie pociagne ;) pozdrawiam!

Pasek wagi

Witaj Kayma! super, ze do nas dolaczysz!!

Z rana nie bylo czasu na wpis mialam termin do dentysty i w powrotnej drodze zakupy:p

Kupilam dla odmiany mleko migdalowe i mleko z orzechow macadamia ciekawa jak bedzie alma smakowac:?

Wczorajszy dzien przelecial 100% zadawalajaco!  3x alma i  3 butelki wody ogolnie czuje sie super;)

Tak jestem zakrecona  moja dieta, ze zupelnie zapomnialam o dzisiejszej  imprezie  urodzinowej  w knajpie(tajemnica)

Juz postanowilam nic nie rusze ale  najgorsze bede te zachecania innych do malej porcyjki:<

Milego dnia i trzymajcie sie almasedki!!(pa)

Pasek wagi

Witam....jestem dzisiaj bardzo szczesliwa...moja waga pokazała 5 z przodu....zgubiłam ponad 5 kilo- w 11 dni...jeszcze 5 I będę u celu....Trzymam za was kciuki no i za siebie.....

Pasek wagi

Witam dziewczyny !  Ja też odchudzałam się z almą i bardzo mi się to podobało, schudłam 12kg ale potem niestety mi troszkę przybyło. Za chwilkę ustawię nowy pasek postępów i zamawiam almased aby jak najszybciej  ruszyć z odchudzaniem. Cieszę się że wreszcie coś się na tym forum ożywiło . Mam nadzieję że wspólnie damy radę ! 

Pasek wagi

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny ! (pa)(kwiatek)

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.