Temat: HULA HOP

czy to prawda że jak się ćwiczy na kole hula hop to można stracić kilka centymetrów w pasie a szczególnie można stracić wystające boczki w pasie?:confused:
Ja kręcę codziennie po 30minut, tzn. 15 min, przerwa, 15min, przerwa. Zgubiłam 6cm w biodrach i tyle samo w pasie ;D
Martus1793 niezłe efekty :D ja straciłam na razie 3,5 cm w pasie i z 4 w biodrach. Pozdrawiam :D
JAK WY MACIE TAKIE EFEKTY , TO JA ODKURZE SWOJE HULAHOP, JA MAM Z KOLECZKAMI-BARDZO BOLI JAK SIE KRECI-TO ZNIECHECA
Pasek wagi
a ja właśnie zamówiłam hihi pierwszy krok :) jutro zapłacę, kiedy dostanę nie mam pojęcia 
Pasek wagi
Hej dowiedziałam się o tym hula hop z masażem, który ponoć daje świetne efekty ale przy okazji dużo siniaków i krwiaków. Dlatego uznałam, że przy mojej podatności do różnych ran i stłuczeń, powinnam używać zwykłe hula hop. Jednak znalazłam teraz ofertę na allegro, gdzie podają, że to hula hop nie powoduje stłuczeń. Myślicie, że warto je kupić, czy jednak kupić standardowe?

http://allegro.pl/odchudzajace-kolo-hula-hop-masaz-hula-hoop-i1355937670.html

z góry dziękuję
 magdalenk91 ja sobie ostatnio zamowilam to o ktorym mowisz moja kolezanka je ma i mowi ze siniaki sa a efekty to nie  wiem bo nie robi systematycznie :) ja tez jestem bardzo podatna na siniaki wiec witaj w klubie :)

ja na razie kupiłam standardowe hula-hop i nawet z nim mi ciężko :P jak na rękach próbowałam kręcić to tylko mi się ciągle obijało, więc nie wyobrażam sobie tego z masażem :P

ah bo w dzisiejszych czasach ludzie wymyślają coraz to nowszy sprzęt, żeby tylko spalić jak najwięcej kalorii a jak najmniej się przy tym zmęczyć ...

ja zaczęłam chodzić na Nordic Walking i uważam, że to rzeczywiście super sprawa. Na bieganie jednak mam za niską kondycję, a przy nordic nie czuć takiego zmęczenia a mięśnia pracują i zakwasy są! Wg mnie warto mieć jak najwięcej różnego rodzaju aktywności fizycznej, by nic się nie znudziło i by pracować każdą częścia ciała, ale dobrze jest mieć jakiś swój stały sport, tak żeby nie znajdować sobie wymówek itp. :P nie wiem czemu akurat tutaj to piszę, ale tak naszło mnie na refleksje i chciałam się podzielić :D

Też mam hula hop z masażerem, na początku strasznie bolało, ale jak się kręci regularnie to później już nic nie boli i pozostaje sama przyjemność z kręcenia, nie poddawajcie się dziewczyny
ja również jak narazie używam zwykłego hula-hop. Ale planuje kupic to z masazerem, tylko kurcze brak funduszy narazie, bo jednak az takie tanie one nie sa.
ja własnie zamówiłam to z masażerem i jak tylko dojdzie mam zamiar codziennie sobie kręcić :) trzymam za Was kciuki, nie poddawajcie się :)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.