Temat: Bieg w miejscu

Mam pytanie, Od dzisiaj zaczęłam biegać w miejscu 30 minut , założyłam bluze , mp3 i biegłam w miejscu. Spociłam się jak świnia więc raczej daje efekty. Jak myslicie ? Ile kalorii gdzies spaliłam ?
Jak jest ciemno, to się śpi :P
Nie ja to się nie odważę po dworze chyba :P  No może jeśli ktoś ze mną pójdzie, a tak to nie :P
Za to będę skakać na skakance na podwórku w kostiumie kąpielowym xD Ćwiczenia i opalanko w jednym :D:D:D
Ja skaczę w  domu to sąsiad się czepia XD ale mam go w ... ;d
Ja na szczęście nie mam nikogo "pod sobą" więc skakać mogę do woli :P
A sąsiadowi powiedz, że sam powinien ruszyć tyłek, bo przyrośnie do fotela :P
z drugiej strony to ciacho, które byscie mijały to pomysli: tak dobrze wyglada a dalej dba o siebie.... wiec wiecie ;D

w domu biegam na gaciorkach, a na dwór bym musiała jakies dresy kupic a wole kupic juz na wiosne, na lepszą figure... jak na rowerek czy rolki wyjde:)
No powiedziałam sąsiadowi że ciszy nocnej nie ma bedę robić co chce xD

No w sumie fakt z tym ciachem ;D Moze by dołączył do mnie ;D
Haha xD Do mnie by dołaczył, a po 10 minutach bym padła na ziemię zlana jak za przeproszeniem prosiaczek xD No nie ma co, piękny i zachęcający widok :P
Nieee, ja jednak preferuję dom :P I żaden pies mnie nie pogryzie xD

No dobra, już nie marudzę :P
hahaha wariatka ;D No ja już sobie poprawiłam kondycję skacząc na skakance więc może bym nie padła xD
Kondycja kondycją, jakby to było takie ciacho o jakim mysle, to by mi dech zaparło i zapomnialabym w ogóle oddychać xD
na dobre by ci wyszło ;d zrobiłby ci sztuczne oddychanie xD

Ja wiem ile  spaliłas.....znalazłam kalkulator  który oblicza  bieg  w miejscu.

30minut  biegu w miejscu to  217 spalonych kalorii:))

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.