Temat: Ćwiczenia od września!

Witajcie,
postanowiłyśmy z dziewczynami, że zaczniemy od września ćwiczyć i ustalimy sobie dzienny limit :) Każda z nas wybiera sobie ćwiczenie, które danego dnia będzie wykonywać. Zrobimy tabelkę i jeżeli ktoś wykona chociaż jedno powtórzenie mniej to w ćwiczenie będzie niezaliczone. Jeden dzień będzie wolny. :) Ustaliłyśmy:
Pajacyki- 100
Podskoski na skakance- 200
Rowerek stacjonarny- 30 minut
Półbrzuszki- 100
Każda z nas podaje, co chce wykonywać. Oczywiście możecie podać swoje. Jak któraś ćwiczy na orbiterku, stepperze, kręci hula-hop czy robi a6w :) Ustalimy razem limit. Zapraszam! :)


Zaliczone!
Brawo dziewczyny, jestem z was dumna :)
ha! 
Dzisiaj też mam zaliczone ;D Zmieniam postanowienie na 50 brzuszków i ćwiczenia tzw. motylka: ściskanie kolanami piłki ( zamiast motylka używam piłki) min. 100 ;D I rowerek min. 3 razy w tyg ;D To na tyle ;D
Ja musze dziś jeszcze zrobić moje ćwiczenia, rusze za chwilkę!
Zaliczone
Uu, muszę tabelki uzupełnić, ale to w wolnej chwili :)
No trzeba , trzeba ;D
Ale po prostu mam taką siłę od wewnątrz i mi się kurde nie chce ;P
Oj musisz uzupełnić! 
A będzie nowa? 
Od 08.09 prawda?

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.