Temat: Mel B Total Fit

chce schudnać jakies 13 kg.
stosuje diete 1500kcal
Mam pytanie czy mel B total fit jest by wyrobic miesnie czy takze spala tluszczyk? nie jestem pewna czy to aerobowe cwiczenia.
chce cwiczyc 5razy w tyg czy wyrobi mi to miesnie czy moge liczyc na spadek cm i wagi?
Jeżeli tentno jest conajmniej 130 przez 30 min to tłuszczyk sie spala :) CM na pewno po tym spadną, zniknie celulit, i ciało po tym bedzie wyrzeźbione
ja kupiłam płytę przez neta, dopiero raz ją oglądałam :) ale sposób bycia Mel B bardzo mi przypadł do gustu :) zamierzam ćwiczyć
tak czytam i chyba też się skusze na te ćwiczenia, zacznę od dzisiaj:)
jakie cwiczenie robilyscie konkretne z Mel??

hej ktore cwiczenia na poczatek wykonywac z mel b aby stracic tluszczyk!? zaznaczam ze zaczynam i najpierw chcialam spalic troszke kilo a potem formowac cialko

Kanapko.Owa stronę wcześniej podała linka do ćwiczeń, z których korzysta:) jak na nie patrzyłam to są w odcinkach i chyba można po kolei je robić, tak jak są tak rozpisane:)

http://zdrowie.onet.pl/tagi/mel-b,13018,tag.html


ja z Mel robię codziennie rozgrzewkę, cardio, nogi, brzuszki, abs i rozciąganie, czasami też trening całego ciała, ramiona, klatka piersiowa itd. 
faktycznie daje wycisk :) u mnie po tygodniu spadło po ok. 2-3 cm z talii, bioder i brzucha, a po 0,5 cm z ramion i ud.

Pasek wagi
ja mam płytę od jakiś 3 tygodni. Ale z powodu braku czasu nie ćwiczę. Kupiłam tą płytę w empiku dałam chyba 40 zł ;) ale dużo osób zachwala. Więc od września zaczynam ćwiczenia ;D Bo już długi czas nie ćwiczyłam ! Zobaczymy jakie będą efekty. Ale chyba te ćwiczenia są na spalanie tłuszczu ;D przynajmniej takie informacje są podane na płycie :p
Czyli jak ktos cwiczy z tej strony z onetu to wszystkie te odcinki po kolei czy tylko kilka wybranych ??
parę razy ćwiczyłam wszystkie po kolei, ale teraz wybieram sobie ćwiczenia tzn. codziennie robię rozgrzewkę, cardio i rozciąganie, a na zmianę albo nogi i pośladki, albo brzuszki i abs, czasem też trening całego ciała jeśli mam czas.

z tym, że ja po prostu chcę wspomagać tymi ćwiczeniami odchudzanie. nie marzy mi się jakieś wielkie wyćwiczenie mięśni, jedynie wzmocnienie ich :)
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.