- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
2 lipca 2011, 18:25
Oglądając program "The biggest loser" doszłam do wniosku że Jillian Michaels jest wspaniałą trenerką. Dlatego postanowiłam ściągnąć sobie jakieś jej ćwiczenia i zacząć je robić. Najbardziej spodobały mi się 30 Day Shred z tego powodu, że mają 3 stopnie trudności. I teraz moje pytanie: czy któraś z Was wykonywała te ćwiczenia? Jeśli tak to jakie efekty przyniosły? oczywiście nie wierzę w zapewnienia producenta, że można schudnąć 8kg w miesiąc. Mam zamiar od poniedziałku zacząć ćwiczyć, więc jeśli ktoś chce mi towarzyszyć to zapraszam:)
13 marca 2015, 10:50
Ja niestety wczoraj musiałam odpuścić, bo zakwasy były na tyle duże, ze nie mogłam zrobić pajacyka. Dzisiaj już jest lepiej, więc po pracy będę walczyć
14 marca 2015, 23:23
Ja dziś zrobiłam pierwszy trening z levelu 1:) Nie było aż tak źle, bałam się, że będzie gorzej. Szczerze mówiąc to chyba cardio z Mel B daje mi większy wycisk. Ale pompki zrobiłam tylko 3 i więcej nie dałam rady ;) U Jillian podoba mi się to , że ćwiczenia są tak urozmaicone, martwi mnie jedynie, że wydaje mi się, że nie do końca poprawnie je wykonuję. Największy problem mam z tymi przysiadami z jedną nogą z przodu , jakoś niezgrabnie mi to wychodzi i ciężko mi utrzymać równowagę. Wy nie macie żadnych trudności?
18 marca 2015, 19:22
Tak w poniedziałek ćwiczyłam a teraz potrzebuję kopniaka żeby ruszyć te cztery litery bo coś zaniedbuje się
18 marca 2015, 19:50
tak karola, ja dziś zrobilam 10 dzień lvl 1. Także od jutra biorę się za lvl 2.
21 marca 2015, 13:07
mal100 i jak tam level 2?? :) Duża różnica w ćwiczeniach?? Czy Was też bolą kolana podczas robienia pajacyków?
21 marca 2015, 21:09
robilam lvl 2 w czwartek i dość trudny jak na moja kondycje, ale pewnie po 4 dniu z tego poziomu i powinno być lżej. Kolana już nie bola, zaczelam lżej skakac lądować bardziej na palcach i srodstopiu. No i oczywiscie w dobrym obuwiu.
24 marca 2015, 08:26
czescja robie level 1 dzis 4 dzien ale wczesniej robilam juz go i schudlam z dieta -8kg twraz zobaczymy widze ze sie juz zmieniam