- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
16 czerwca 2014, 18:44
Hej dziewczyny i obecni tu mężczyźni :) planuję rozpocząć 9 dniowy program "Odchudzanie na zawołanie". Któraś/ któryś chętna/ chętny przyłączyć się do zabawy? dodam, że mogę podesłać plan diety. W grupie zawsze raźniej ;)
24 czerwca 2014, 14:12
Poszedł elegancko :) mam większość 5 i kilka 4 :D
Waga: 60 kg- muszę z 3 kg tłuszcu zrzucić i nabrać 2 kg masy mięśniowej
Wzrost: 171 cm
co do białkowych dni- ja je lubię bardzo: dorzuć do meny twarób chudy, jourt naturalny, tuńczyk w puszce w sosie własnym :) jajka mmożesz jeść jako jajecznicę, sadzone, na twardo, na miękko.
Twaróg + owoce + słodzik jeśli lubisz słodkie mniam
twaróg z rzodkiewką, szczypiorkiem, piepsz, odrobina soli
twaróg z jogurtem, pieprzem, odrobiną soli i plasterkami szynki.
Jajko sadzone sosem z jogurtu i czosnki :) to takie moje pomysły
jest kilka fajnych stron : ] http://tysiackalorii.blogspot.com/
http://dietetyczniesiostro.blogspot.com/
i polecam ci też tą jeśli chcesz sprawdzić kaloryczność : http://www.ilewazy.pl/
24 czerwca 2014, 15:04
ilewazy znam ta stronke :)) fajna. z takich fajnych stronek to ja polecam slank.pl
Twaróg + owoce + słodzik jeśli lubisz słodkie mniam
twaróg z rzodkiewką, szczypiorkiem, piepsz, odrobina soli to to chyba bedzie b+w i właśnei ztym mam problem by samo białko jesć. zmuszam się wrecz
to ty kujon jestes ;)) jaki kierunek??
24 czerwca 2014, 17:28
jaki kierunek??
Stosunki międzynarodowe magisterka :)
co do białek- musisz szukać inspiracji, łączyć produkty i próbować nowości :) z czasem się przyzwyczaisz :)
24 czerwca 2014, 18:57
i tak mówie samo białko bleee ale jakos to zniose :P
owszem jajko i chlebek ok
twaróg i owoce ok
ale twaróg i jogurt juz średnio
:) gdzie możesz po tym pracowac??
ty to chudzina jestes ;) zawsze byłas??
24 czerwca 2014, 20:53
dzień 3 plan
jajecznica
warzywa na patelnie
serek wiejski
1/2 grahamki z pomidorem papryką ogórek
25 czerwca 2014, 13:02
trzymam się planu. ale teraz czekają mnie dni 3b+ 1wb , 3b+b, 3b+1wb, 3b+1wb nie wiem jak to przezyje :))
pomysły?? hm.. twaróg, mleko, jogurt naturalny, serek wiejski, jajka.// piers z kurczaka..orzechy.. może jakoś dam rade :)
25 czerwca 2014, 19:11
spada waga :)) jupi 65,7 :))
a nie mówiłam ? ta dieta jest dobra jeśli stosujesz się do jadłospisu :)
moja waga zawsze wahała się w granicach 59- 60 kg. na 1 roku studiów przytyłam 7 kg... zaczęłam ćwiczyć i stosować masa nieskutecznych diet które doprowadzały do złego samopoczucia, osłabienia organizmu... ale w końcu nauczyłam się jak to się robi :)
Teraz raczej pracuję nad jędrnością i rozwojem masy mięśniowej ale w czasie sesji kiedy intensywnie sie uczę i nie mam czasu jem często co w ręce mi wpadnie... cukry proste tez pomagają niestety a po długotrwałym umysłowym wysiłku trzeba jakoś poziom cukru podnieść :P więc teraz wracam do pracy nad sobą :D
25 czerwca 2014, 22:43
cześć ! :) mogłabym się dołączyć do was? bardzo chciałabym schudnąć, choć brakuje mi troche motywacji, rok temu schudłam 10 kg , a teraz wszystko wróciło...:/ dlatego pisanie na forum mogłoby podtrzymać mnie na duchu :) bardzo chce wytrwac :) jakie menu polecacie dnia pierwszego?