Temat: zero słodyczy do.. czyli ODSTAWIENIE SŁODKOŚCI :)

W tym postanowieniu nie ma limitu czy popadania w skrajności :) Jest dużo dni bez słodyczy i kilka dni na przyjemności :) Aż wejdzie nam to w nawyk ;)

W tych dniach słodyczom mówimy NIE! 
 23.01 - 06.02.10
 15 - 28.02.10 
 9 - 19.03.10
 6 - 18.04.10

23 - 31.05.10

Lista wytrwałych :) (alfabetycznie)

agggg
Amelia53
aneczka232
aniolek99
Barteek
biedroneczka1981
bonbon007
CaffeeLatte
didi19
doorooota 
emisia23
idealnafigurka
Inia87
Izula0711
jojomaker
Justyna8888
klaudia01032007
lotopauanka
Madzika792
MagdaBG
Martinkaa
MoiLolita
MomeFeinte
NathalieDE
nika84
Nimbooda
pikej
serduszko8787
sevee
slooneckoo
Vaniljaa

Damy radę? Damy!

- wytrzymałam bez słodyczy
 - skusiłam się :(
> Agggg -  a po chipsach to Ci się paskudna cera nie
>
na szczęście nie :) zresztą, chipsy nie są słodkie :D

idealnafigurka, nie martw się, od jutra będzie lepiej :)

napisałam, że dziś było ok.... bo było ale jakąś godzine temu zjadłam 1 i 1/2 paczki herbatników czyli 150 g :( a było tak ładnie, wyrzuty sumienia są ogromne, aż mi nie dobrze... bleee JUTRO MUSI BYĆ 100% DIETKOWO I  BEZ SŁODYCZY !
u mnie dziś git :) zero słodyczy
Pasek wagi
U mnie też elegancko:) Całkowite zero slodyczy choć kusiło bo wybrałam się z przyjaciółmi na kawe;p I były ciastka i chipsy itp ale grzecznie przy kawie i herbacie:)
Idealnafigurka jutro (tzn dziś) ;p jest nowy dzień:) Zawsze można zacząć od nowa:):):)
Słodkich snów:*
ja jako słodycze traktuję wszelkie wyroby cukiernicze, bo pączki, drozdżówki itp też są moją zmorą. Zastanawiałam się nawet czy nie złamię obietnicy jak zjem Fitellę na śniadanie a tu rogaliki dozwolone :D Ale ja akurat się tego też wystrzegam. Bardzo mnie mobilizuje ten tłusty czwartek, bo jakież to piękne będzie zjeść pączka bez żadnych wyrzutów sumienia :)) No i w ogóle, chcę wreszcie schudnąąąąć
Pasek wagi
jeśli któraś ma ochotę to zapraszam do mojej grupki : "będziemy szczupłe do wakacji, o tak!" : http://vitalia.pl/index.php/mid/89/fid/1034/diety/odchudzanie/group_id/13086
A ja spróbuję od jutra wytrzymac tydzień. Może 7 dni to mało, ale zapewniam, że będzie to dla mnie ogromne wyzwanie i tak :)))))
Pasek wagi
 Kolejny dzień zakończony sukcesem !
Dzień udany:D
Pasek wagi
dzień zaliczam do udanych :)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.