- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
4 maja 2012, 23:39
5 maja 2012, 08:07
5 maja 2012, 08:38
5 maja 2012, 08:59
10 maja 2012, 00:21
WYCHODZI CAŁKIEM TANIO. POWIEM TAK ZA 2,6 ZL TO NAPEWNO NIEJEST PRAWDZIWY CHLEB RAZOWY NA ZAKWASIE. JA KUPUJE KILOGRAM MAKI RAZOWEJ ZA OKOŁO 3 ZŁ. PIEKĘ 2 NARAZ ALBO 4. MROZE I MAM NA CALY MIESIĄC ZA JAKIEŚ 15 ZŁ RAZEM Z KOSZTEM PIECZENIA
Też sama wypiekam chlebek pełen ziaren (słonecznik, siemię, płatki i oteby owsiane, ewentualnie sezam, orzechy lasowe lub nawet migdały - pycha! oraz kasza gryczana) z mąki razowej 2000. To jest najlepsza inwestycja w zdrowie!