- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
1 kwietnia 2019, 21:46
Co myślicie o kwocie 300 zł na jedzenie dla jednej osoby miesięcznie? Wystarczy? Macie może jakieś sprawdzone pomysły na tanie i smaczne jedzenie? Mieścicie się w tej kwocie czy wychodzi Wam dużo więcej?
Edytowany przez 1 kwietnia 2019, 21:55
1 kwietnia 2019, 21:48
Ale na jeden posiłek? Na dzień? Tydzień? Miesiąc?
1 kwietnia 2019, 21:52
tyle mniej więcej wydaję bez napoi gdy jestem na diecie zupowej, ale ja mało mięsa jem. Dla mężczyzny chyba mało...
1 kwietnia 2019, 21:54
Ale na jeden posiłek? Na dzień? Tydzień? Miesiąc?
Na miesiąc :)
Nie dopisałam, przepraszam.
1 kwietnia 2019, 22:20
nierealne przy dzisiejszych cenach.
Chyba że będziesz wsuwala makarony, naleśniki i placki. Ale to niezbyt zdrowo....
1 kwietnia 2019, 22:26
mi wychodzi ta kwota ale razy 2 na os. a jesteśmy we 2 więc mamy budżet 1200 zl około
1 kwietnia 2019, 22:43
tyle mniej więcej wydaję bez napoi gdy jestem na diecie zupowej, ale ja mało mięsa jem. Dla mężczyzny chyba mało...
Zgadzam się, bo prawdziwy mężczyzna je gwoździe i pije krew wrogów.
2 kwietnia 2019, 00:33
hmmm, u mnie na 2 osoby założyliśmy budżet 800 zł/mies na samo jedzenie, wiec nie wiele więcej z jednej strony, ale z drugiej Mój czasem dojada w pracy na wynos (tak lubi) i nie jest to „sztywny” budżet do którego jesteśmy przymuszeni wiec nie wychodzi miarodajnie.
Ps pewnie i się da, robiąc zakupy z głową, kupując same niezbędne produkty (np bez soków, gazowanych napojow)nie marnując i patrząc na ceny, jakis student w necie relacjonował jak przeżył za 100 zł, ale chyba jadł w kółko ryż i makaron z sosem z proszku...fuj.
Edytowany przez 2 kwietnia 2019, 00:34
2 kwietnia 2019, 00:42
Myślę, że było by to wykonalne te 300 na miesiąc jeśli naprawdę nieźle gotujesz i potrafisz wyczarować coś z niczego ;) jak to się mówi... plus biegasz po sklepach wyszukując okazje cenowe. Jeśli pytasz się na forum co można tanio ugotować, to możesz mieć problem żeby w tej kwocie się zmieścić i jeść w miarę zdrowo i nie monotonnie-a nie w kółko kluski albo zupy 3 x dziennie ;)