Temat: DUKAN od 25.02. do 25.06 ZAPRASZAM CHĘTNYCH

Witajcie!

Od jutra zaczynam dietę Dukana :) Zapraszam chętnych :) Kto zaczyna ze mną? :) Zobaczymy ile uda nam się zrzucic do 25 czerwca! I czy w koncu wyjde w tych szortach :D

Ja również melduję zaliczenie 1szego dnia :)
Pasek wagi
dołączam! zakupy zrobione! jogurty, serki, twarożki.....
powiedzcie mi kochane, co z kefirami i maślankami, bo nigdzie o nich nie ma ani w książce ani w rozpisce w internecie ich nie znalazłam a przecież to nabiał....co myślicie?
ja piłam kefiry,tylko te z odpowiednią ilością tłuszczu :)
Pasek wagi
a czy są tu jakieś wegetarianki....? czy tylko ja?

typiareczqnia napisał(a):

dołączam! zakupy zrobione! jogurty, serki, twarożki.....powiedzcie mi kochane, co z kefirami i maślankami, bo nigdzie o nich nie ma ani w książce ani w rozpisce w internecie ich nie znalazłam a przecież to nabiał....co myślicie?

Wg założeń nabiał ma być odtłuszczony (w oryginale 0%). Kefiry takie jeszcze widziałem, ale maślanki na pewno nie.
Ja też zaczęłam wczoraj:) To już moje drugie podejście do Dukana. Za pierwszym razem zeszczuplałam 17 kg, wynik udało mi się ustabilizować na -14 kg. W październiku i listopadzie zaszalałam (miałam kilka pretekstów do świętowania) i przytyłam dodatkowych 5 kg. Cztery już zredukowałam, ale waga stanęła... Przypomniałam sobie o "cudownych" efektach Dukana. Tak więc jestem:)

hej,

można przyłaczyć sie do Was?

z dietą Ducana to już drugie podejście, za pierwszym razem schudłam 12 kg, ale nie przeszłam wszystkich faz i wróciłam do starych nawyków żywieniowych, więc wróciło. Ostatnio tj. jakieś 1,5 miesiąca schudłam 4,5kg ale chciało by się wiećej, więc pomyślałam żeby wrócić do ducana, zobaczę jak będę się czuła. Znam wszystki plusy i minusy tej diety. Do wakacji chciałabym schudnąć jeszcze klikanaście kg.

Ja też bym się chciała dołączyć, dzisiaj zaczęłam. Wiem że to nie jest zbyt zdrowa dieta ale ja już mam dosyć tycia i chcę wreszcie w wakacje wyskoczyć w szortach ;)
hura 3 dzień zaliczony... tak strasznie nie lubię już serków że nie mam ochoty jeść :) Zważę się dopiero w sobotę... ale myślę że jest ok :)
Pasek wagi

ja zaczęłam od dzisiaj chce zrzucić 5 kg. stosunkowo nie dużo więc mam nadzieję , że uda się to w miarę krótkim czasie.  Mój cel to również nauka zastępowania niektórych produktów, zdrowszymi i mniej kalorycznymi , chce się po prostu nauczyć zdrowo gotować. Mam nadzieję, że z Wami mi się uda . A tym czasem zaczynam od Dukana, wiele negatywnych opinii ale również wiele pozytywów, Ja jestem nastawiona na TAK. :)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.