- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
30 stycznia 2010, 23:36
Witajcie drogie Vitalijki, jestem na forum od niedawna, i juz sie przymierzalam kilka razy do podjecia walki z moim sadelkiem, ale jakos takos, braklo mi motywacji.
Coz, wchodze sobie 3 dni temu na wage... i SZOK!!! 6 kg od swiat!!! Pomyslalam sobie-TO OZNACZA WOJNE
Polecialam do ksiegarni, uzbroilam sie w ksiazki dr.Dukana, i postanowilam sobie, ze nie poddam sie bez walki, i ze tego lata chce zalozyc bikini
Zakładam swój wątek, żeby mieć troszeczkę miejsca wśród Was, żeby widzieć swoje osiągnięcia, żeby móc czerpać siłę z Waszych doświadczeń oraz z Waszego wsparcia, mam cichą nadzieję
Tak wiec zapraszam wszystkich chetnych do wspolnego dukania
3 lutego 2010, 10:11
3 lutego 2010, 10:17
No pewnie ze przetrwa
Ja tez wam dziewczyny dziekuje bo w moim przypadku to tez 1 raz ze sie odchudzam w tak przemilej grupie
I to naprawde duzo daje ze mozna sie wygadac, wyspowiadac z grzeszkow, pochwalic itd wiec dzieki jeszcze raz jestescie super
3 lutego 2010, 10:26
3 lutego 2010, 10:43
proteinkaa dr. dukan pisze na str.36 ''metody dr.dukana''
''cukier jest zakazany , ale aspartam- dozwolony bez ograniczen''
np.Pepsi max jest slodzona wlasnie aspartamem , nie ma w niej cukru ani tluszczu, wiec mozna ja pic
Kupujac slodzik musisz zwrocic uwage zeby substancja slodzaca byl aspartam, ja mam firmy krüger
3 lutego 2010, 10:47
3 lutego 2010, 10:49
Proteinkaa ja nie zamierzam przyżądzać tych rzeczy, bo jestem leniwa i wole gotowce, zresztą nie przepadam za słodkim, dla mnie może nie istnieć ;)
malutka2134 - zwolenniczki zdrowego odżywiania nieźle by się wkurzyły gdyby zobaczyły, że na tej diecie aspartam jest dozwolony bez ograniczeń, bo to przecież sama chemia !!
Ja dzisiaj również się zważyłam i zmierzyłam i różnice widać ;)
3 lutego 2010, 10:52
3 lutego 2010, 10:53
3 lutego 2010, 10:54
Edytowany przez natusia78 3 lutego 2010, 10:54