Temat: Dieta proteinowa - 1 faza

Cześć,

Mam pytanie do stosujących protal, czyli sławną dietę proteinową Pierra Dukana:)

Powiedziane jest, że 1 faza musi trwać max. 10 dni. Czy ktoś z Was nie orientuje się przypadkiem, a może ktoś testował, co stanie się jeżeli pozostanę w 1 fazie np. 20 dni albo nawet cały miesiąc.
Podoba mi się ta 1 faza, bo jest wygodna i nie muszę się zbyt długo zastanawiać w markecie, co kupić do jedzenia;)

Z góry dziękuję za pomoc.

Cześć kobietki :)

Ja z dieta wymiękam, tzn. nie trzymam się dokladnie tego co powinnam jeść, jadam nadal serki, plus do tego warzywka, bez słodkiego i węgli. I ostatnio wszyscy mi mówią "Ale schudłaś". A wiecie, co jest minusem tego wszystkiego, musiałam sobie kupić biustonosz rozmiar mniejszy  i co tu zrobić, jedynie puhs-up musi być .

Pozdrawiam i życzę wytrwałości

Witam,
Czy w pierwszej fazie diety dopuszczalna jest sól jako przyprawa? Niestety nigdzie nie mogę znaleść. Ani w przyprawach dopuszczonych ani w zakazanych. Pomocy!! Bez soli ciężko mi.

Sól zatrzymuje wodę i jest zabroniona. w każdej fazie.

Pasek wagi
witam.

Mi sie wydaje elail ze sól w miarę dopuszczalna - Ja osobiscie używam żadko ale używam a tak to vegetę , fakt faktem troszkę napewno wody zatrzymuję , ale jak w granicach rozsądku jest to chyba tragedi nie bedzie , w kazdym badz razie Ja nawet w 1 fazie coś tam szczyptę podsoliłam i waga spadała nie popadajmy w paranoje..

hotarutomoe waga Mi leci i blisko jestem juz Ciebie startowaliśmy z tej samej wagi ,mogę wiedziec ile masz wzrostu?? wiesz Ja mam ten balast po ciązy przed wazyłam 64 kg moze dlatego mi to latwiej idzie bo ten tłuszczyk nie magazynował się latami. tylko 9 miesięcy , i nie mam dużo wpadek z całej diety moze 3 razy zgrzeszyłam gdzie waga stanęła jak zaklęta 4 dni :)

Cześć Dziwczyny. Czytam ostatnio sporo o tej dietce bo chcę ją zacząć od poniedziałku. Widzę, że macie neizłe efekty - super. Ja niby dużo nie mam do zrzucenia, ale idzie mi to strasznie opornie. Na początku forum widziałam, że miałyście dostęp do książki w pdf, a jednak u źródła jest zawsze najwięcej informacji. Dlatego miałabym prośbę o podesłanie na mojego maila - byłabym dozgonnie wdzięczna :-)

bonnieblue81@interia.pl

 

Pasek wagi

Anyawro gratuluje utraty kilogramów dzięki za radę. Też proszę o książkę w pdf jeśli mogę elail@poczta.onet.pl

kawoszka: Mogę Cię też poprosić o tego pdf-a na maila?
alternatywnyadres@yahoo.com
Miałam gdzieś tą książkę, ale nie mogę jej znaleźć :/
Z góry dzięki! 

Pasek wagi
Sól i musztarda są dopuszczalne w I Fazie, jak się dowiedziałam z książki Pana Dukana, ale należy korzystać z nich z umiarem, szczególnie w przypadku skłonności do zatrzymywania wody... Osobą, które nie potrafią się obejść bez soli, zaleca sól dietetyczną z małą ilością sodu.
Dziewczyny, na tej stronce: http://wyslijto.pl/files/pre_download/8pegk5w074 jest książka Dukana do pobrania. Dajcie znać czy działa.
Mam pytanko do "lzyszczescia", widzę że sukces osiągnięty. Jeśli to nie sekret to napisz mi proszę w jakim czasie osiagnęłaś swój cel. Pozdrawiam

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.