Temat: DUKAN od 28.04 ! :)

Witam serdecznie ;*

Postanowiłam wrócić na Dukana, gdyż tylko na Nim chudło mi się dobrze,
 bez głodu i lubiłam gotować te dukanowskie przysmaki :) 

Utworzyłam więc grupę wsparcia z nadzieją,
 że znajdą się osoby które ze mną podejmą walkę z kilogramami za pomocą dukana :) 

Lato tuż, tuż ... 
trzeba wskoczyć w bikini! ;D
także do dzieła !

Czy ktoś podejmie ze mną walkę ? 


dimention po co wklejasz ten sam post po 5 razy?Wklej raz a porządnie w odpowiednim temacie,jest już o skutkach ubocznych.Zaśmiecasz forum.

Mam pytanie.Czym można przyprawić twarożek (der biały z jogurtem) opróc soli i pieprzu?Dałam bazylię i niezbyt to dobre..
moze na słodko? słodzik i jakis aromat?

Dzięki.Szczerze mówiąc to za słodzikiem nie przepadam, ale możliwe, że prędzej czy później mnie "weźmie".
Hej Laseczki:) 
Ogólnie mam pytanie znalazłam wygooglowałam coś takiego http://www.dukanadieta.pl/jovi.php 
Co myślicie o tych jogurtach?? Można je pić w pierwszej fazie??? Z chęcią bym kupiła dla odmiany niż serek wiejski,kefiru i jogurtu naturalnego.
znalazlam w ksiazce 'metoda dr dukana' ze w fazie drugiej mozna jesc, pic jogurty z owocami, ktore maja 0%, jednakze jest warunek. Mozna je jesc o ile waga spada zgodnie z oczekiwaniami.  Dlatego tez, wczesniej pytalam o jogurty, bo nie mailam przy sobie ksiazki, a wydawalo mi sie ze mozna
tatkosiek ja na dukanie jadłam normalne, słodkie jogurty i chudłam ;P 
i te jogurty również piłam ;) kokosowy jest pyszny!
Ale czy w I fazie również je można?? Dzisiaj czytałam skład że nie są słodzone tylko to co naturalnie zawierają owoce mają w sobie cukru... Pytania może głupie ale to mój pierwszy raz:D
ja jem te jogurty w I fazie i waga spada. jak bylam 1 raz na dukanie to rowniez je jadlam oczywiscie ograniczalam do 1 dziennie ale i tak spadek byl. Tak jak pisze Skutelek, że mozna jesc pod warunkiem spadku wagi. 
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.