- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
20 października 2015, 12:06
Zakładam wątek dla osób, które chcą schudnąć, wymodelowac sylwetkę, poprawić kondycję, a brak im motywacji i szybko się poddają. Naszą walkę podzielimy na kilka etapów, które same ustalimy.
Etap 1 - wyzwanie KLIK KLIK
"Zadanie dla osób zaczynających walkę o nowe "ja". Zaczynamy od 30 min ruchu codziennie. Chodzi o to, żeby osoby zaczynające ćwiczenia nabrały kondycji zanim podejmą wyzwanie z planem treningowym. Sama często zaczynam i się poddaję, bo brakuje mi sił. Razem damy radę! :)
Tylko bez wymówek! Codziennie 30 min ruchu - spacer, rower, bieg, lekkie ćwiczenia i wszystko na co macie ochotę.Zaczynamy?! :)
8 stycznia 2016, 09:13
MakowePole śliczna jest :)Dzwoni do mnie mąż. "Co robisz?" Ja "pije z sąsiadka piwko" on "osz Ty niedobra, ja idę poćwiczyć". Az mi piwo przestało smakować
8 stycznia 2016, 09:18
Makowe.pole suknia cudowna taka lekka i zwiewna z wyglądu . U nas w dzień ślubu od rana kropiło, byłam załamana, bo wiecie fryzura i te sprawy, ale gdy tylko mieliśmy wyjść do kościoła wyszło słońce i było cudownie ciepło , jakaś dobra wróżba :)
8 stycznia 2016, 10:34
Ale suknia cudowna! Mowi Ci to zwolenniczka ksiezniczkowatego dolu i delikatnej gory. Taka sama chetnie bym kiedys zalozyla:)
Witam nowa Dolores :) Zycze Ci sukcesow i powodzenia w dazeniu do wymarzonej wagi!
Makowe pole w koncu tez wrocilo, helol! :)
Dla wszystkich: W lidlu jest akcja tematyczna fitness. Sa tam tasmy jakies rozciagajace, pilka do cwiczen, ciezarki etc.
http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=952
JA polecam pilke :)
8 stycznia 2016, 10:58
Ja póki co nic nie kupuję, bo i tak mam za mało czasu na ćwiczenia. Starcza mi ciężarki i mata. Mały skończył 7 msc i stwierdził że nie lubi bawić się sam, wiec większość czasu spędzam bawiąc się z nim...
Lecę sprzątać mieszkanie póki on jest zajęty bajkami, bo potem przyjedzie kuzynka i juz nic nie zrobię.... wieczorem chyba siadę na rower, bo mamy w planach z córką oglądać Madagaskar :)
8 stycznia 2016, 13:11
o wow :) dziękuję za tak miłe komentarze na temat sukni..wiecie człowiek nie do końca przekonany, a tu tak miło się robi i jakby przekonanie nagle wzrastało ;) teraz tylko pozostaje zrobić wszystko aby bosko w niej wyglądać! no i jak Was tu zawieść teraz :) lecę robic skalpel z krzesłem:D
Dolores strasznie boję się pogody, a dokładnie tego, że będzie padać..lać..będzie burza..ulewa itp strasznie :( troszkę też tego, że będzie mi zimno bo nie podoba mi się nic co mogłabym mieć na ramionach..górze itp
jablklocynamon jestem już jestem..wróciłam ;) widziałam gazetkę z lidla z ta akcją ale twardo nawet się tam nie pojawiam bo na pewno coś bym przyniosła do domu a potem nawet nie skorzystała :P
Jak tak teraz piszę, to chyba zaczynam odczuwać pierwsze oznaki stresu przedślubnego..że nie zdążę, że będzie do bani..że coś pójdzie nie tak i będzie katastrofa jeszcze przed ślubem.
8 stycznia 2016, 14:45
makowe.pole spokojnie, ja też tak myślałam ale było super, a nawet jak nie było to byłam zbyt przejęta żeby to zobaczyć :)
8 stycznia 2016, 19:15
pochwalę się wam ,że jestem pierwszy dzień na diecie i jest naprawdę super, wszystkie zaproponowane dania mi smakowały i nie chodziłam głodna. Jak tak dalej pójdzie to w lato będę chodziła w spodenkach roz. 36 :)
8 stycznia 2016, 20:34
Witam Kobietki. Przytyłam kolejne kg od świat. Dlaczego jak juz zaczne jescnie moge przestac. Tak świetnie mi szło i co ? waga wgóre po swietach i efekt jojo.wazylam 61 kg teraz znowu 67. :((( jutro pierwszy dzien diety. trzymajcie kciuki :(((