- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
5 stycznia 2015, 15:19
Witam , zachęcam Wszystkie Vitalijki które chcą schudnąc zdrowo bez efektu jo-jo . Bądzmy dla siebie wsparciem i wymieniajmy sie doświadczeniem ,przepisami na smaczne i zdrowe dania oraz , podajmy sobie reke gdy podwinie nam sie noga :)
Nick | waga poczatkowa | spadek | waga koncowa | do celu pozostalo | cel |
agnistar | 113 | 2 | 111 | 31 | 80 |
niedostepnaa | 110 | 35 | 75 | 10 | 65 |
SandraB | 97 | 3,8 | 93,2 | 27,2 | 66 |
agatopol | 93 | 3 | 90 | 20 | 70 |
M@gda | 108,5 | 3,7 | 104,8 | 26,8 | 78 |
prawdziwakobieta | 115 | 3 | 112 | 13 | 99 |
maq012 | 96 | 3 | 93 | 33 | 60 |
Martulleczka | 91 | 2 | 89 | 35 | 54 |
PannaMigotka2015 | |||||
gosia_wasowska | 93,5 | 3,8 | 89,3 | 29,3 | 60 |
tylko-dla-mnie | |||||
Kapitalna | 126 | 6,3 | 119,7 | 49,7 | 70 |
Mrs-Fat-Ass | 112 | 1,8 | 110,2 | 35,2 | 75 |
Cancri | 82 | ||||
Anica.Anica | 104 | 0 | 26 | 78 | |
Mocca97 | 97 | 0,8 | 96,2 | 39,2 | 57 |
Milagros24Ania | 95 | 0 | 25 | 70 |
W SOBOTE PROSZE O PODANIE W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ AKTUALNEJ WAGI I ŁĄCZNIE ZRZUCONYCH KG I ILE POZOSTALO DO CELU
Edytowany przez prawdziwakobieta 3 lutego 2015, 17:12
4 lutego 2015, 11:19
Ja też staje rano po toalecie przed śniadaniem i goła :) na dodatek wieczorem też :D to ten ostropest jak brałam łyżeczkę i popijałam wodą to dupa???? Niedługo wszyscy zobaczą jakie jesteśmy ładne i chude :)Szalona:-))))) ja na wage staję, rano, glodna, goła, po wizyce w toalecie:D Wahania przed i po śniadaniu potrafię mieć ok 1kgWaga komplementu nie potwierdziła, ale jestem przed okresem (mam nadzieję bo 3 dni mi się spóźnia) i ważyłam się po śniadaniu.
4 lutego 2015, 11:35
A bierzesz nasiona??? czy masz w postaci tabletek? Jezeli sproszkowane nasiona, to dupa, bo on nie rozpuszcza się w wodzie, tylko w alkoholu. W tabletkach działa, ale troche słabiej niż nalewka. Nasiona same, nie działają w ogóle:-) Specjalnie zgłebiałam temat, wypowiadał się na ten temat prof Różewicz, rodzima sława od ziołolecznictwaJa też staje rano po toalecie przed śniadaniem i goła :) na dodatek wieczorem też :D to ten ostropest jak brałam łyżeczkę i popijałam wodą to dupa???? Niedługo wszyscy zobaczą jakie jesteśmy ładne i chude :)Szalona:-))))) ja na wage staję, rano, glodna, goła, po wizyce w toalecie:D Wahania przed i po śniadaniu potrafię mieć ok 1kgWaga komplementu nie potwierdziła, ale jestem przed okresem (mam nadzieję bo 3 dni mi się spóźnia) i ważyłam się po śniadaniu.
Kupiłam w sklepie zielarskim właśnie czytałam, mam zmielony można dodawać do sałtek itp. lub 1/2 łyżeczki i popić szklanką herbaty.....
4 lutego 2015, 11:54
Hej Dziewczyny :) Trochę pracą byłam zawalona, ale wracam do żywych :) Dieta cały czas, bez żadnych wyjątków + ćwiczenia. Idzie mi naprawdę rewelacyjnie :) Na wagę nie wchodziłam, bo w dalszym ciągu nie mam... Jak już mam w koszyku to odkładam po chwili na półkę i mówię do siebie "jeszcze tydzień, wytrzymaj, bo się załamiesz jak nie zobaczysz różnicy" No i tak tydzień w tydzień. Cm lecą w dół, samopoczucie super. Oby tak dalej.
Witam nową koleżankę !
4 lutego 2015, 16:02
Dziewczyny ale Wy się raczycie świństwami jakimiś ostami czy cholercia wie czym...brrr!
maq012 ja piję ok 2-3l wody albo więcej, obiady mam spore bo jem po 2000 kcal i ćwiczę. Po prostu jestem załamana jeżeli to przez tę zakichaną tarczycę tak mi to opornie idzie. Z dietą nie ustaję, ale efekty są opłakane i to trochę demotywuje :(. W poniedziałek idę do lekarza może on coś poradzi.
4 lutego 2015, 16:06
no to racja, do lekarza nie przejmuj sie ze waga spada powoli - czas i tak uplynie;) dziewczyny na forum tez radzily zeby obciac ze 100 200kcal, o tym obiedzie 1 pozadnym wyczytałam w necie ;)
4 lutego 2015, 16:34
a ja dzis zrobilam golabki bez zawijania w piekarniki z sosem pomidowowym i tak sie najadlam ze pekam ale kcal oki bo jest w nich duzo kapusty pieczarki troche ryzu i mieso ,do tego surowka z marchwi i selera na kolacje robie makaron pelnoziarnisty z serkiem capri i miodem a co u was ?
4 lutego 2015, 16:38
a ja łazanki mialam dzisiaj na obiadek ;) (kapucha makaron i kawalki fileta) pojadlam ale chyba mało ;) nie bede jesc bo bieznia czeka, po treningu wypije kefirek z otrebami... albo ser bialy chudy ofkors ;)
4 lutego 2015, 16:51
ja na obiad miałam rybkę z pomidorem pieczarką i rzodkiewką i ziemniakami :) pycha :) jeszcze mam owoce i kanapki z rzodkiewką i szczypiorem :)
4 lutego 2015, 16:59
Ja miałam na obiad makaron zapiekany z kurczakiem w sosie szpinakowo pomidorowym i mozzarella :D. Mniam mniam.
Teraz udaję, że się uczę, przeglądam vitalię, ale mam otwarte notatki, więc liczy się jako nauka
4 lutego 2015, 17:39
Dziewczyny ale Wy się raczycie świństwami jakimiś ostami czy cholercia wie czym...brrr! maq012 ja piję ok 2-3l wody albo więcej, obiady mam spore bo jem po 2000 kcal i ćwiczę. Po prostu jestem załamana jeżeli to przez tę zakichaną tarczycę tak mi to opornie idzie. Z dietą nie ustaję, ale efekty są opłakane i to trochę demotywuje :(. W poniedziałek idę do lekarza może on coś poradzi.